Sades Hammer Vs Bloody G501

BirkanÖztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar selam. Oyun kulaklığı almak istiyorum ve kafam çok karışık. Nedeni ise şu ben aslında Bloody G501 almak istiyorum 220 TL'ye. Fakat 220 Tl açıkcası bana fazla geliyor :D. O yüzden daha ucuz kulaklıklara baktım işte nedir Gamepower Medusa, Snopy Rw 8 Cobra, Bloody G437 gibi kulaklıklara baktım. Fakat sorum şu şimdi ben PUBG, Six siege gibi ses kasılması gereken oyunlar oynuyorum. Sizce bu daha düşük bütçeli kulaklıkardan alsam G501 kadar olmasa da yeterli ses kasar mıyım? Ya da parayı verip G501 mi almalıyım? Bir diğeride o bütçelerde daha iyi kulaklıkar var derseniz önerir misiniz? Bir kaç haftadır düşünüyorum ve cidden çıldırdım artık lütfen yardım edin :D.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
RE: Oyun Kulaklığı Seçemiyorum?

Size göre en iyi kulaklık Sades Hammer hocam almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum kendimde 3 ay kullandım :)

KS

BirkanÖztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Enes Değirmenci' Alıntı:
Size göre en iyi kulaklık Sades Hammer hocam almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum kendimde 3 ay kullandım :)

Hocam öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Fiyatına baktım da 200 TL. Sizce 20 TL daha verip Bloody G501 almak daha mantıklı olmaz mı ki o zaman? Yani tabi hangisi daha iyi bilmiyorum fakat 20 TL için o kadar şey yapmam alırım yani :D. Ama tabi hangisi daha iyi bilmiyorum hocam.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0

Ürün özellikleri neredeyse birebir aynı ancak Sades Hammer 50mm sürücüler kullanıyor ve fiyat yönünden Bloody G501 e göre daha ucuz....

DD3ZGl.jpg

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri