Yardım Sahibinden De Satılan Airpods Pro 2.Nesil Kulaklıklar

Rzr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamünaleyküm. AirPods Pro 2. nesil hakkında sahibinden sitesinde bu kulaklıkları 3.500 tl ye 5000 tl ye satanlar var. Ancak ben bu kulaklıkların seri no larını Apple'ın kendi sitesine kontrol ettirdiğimde aynen çıkıyor garanti süreleri de devam ediyor. Ne yapmalıyım almalı mıyım. Günümüzde teknoloji mağazalarında 7500 tl üstü ve 8000 tl küsür bandında satıyorlar. Dediğim gibi seri no larını yazdığımda çıkıyor. Orijinal diyorlar zaten. Kuveyt çıkışlı diyen var. İran çıkışlı diyen var. Bunları favorilere aldım. İnşallah iyi bir şeyler söylersiniz. Hayırlı günler.

Drsağbırakmayan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam kulaklık şarj aleti gibi ürünlerin seri numarasına kadar kopyasını yapıyorlar orijinal mi sahte mi ancak daha önce kullandığınızda veya orijinal ile karşılaştırdığınızda anlarsınız

KS

Rzr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam kulaklık şarj aleti gibi ürünlerin seri numarasına kadar kopyasını yapıyorlar orijinal mi sahte mi ancak daha önce kullandığınızda veya orijinal ile karşılaştırdığınızda anlarsınız
Bu seri numalarını nasıl kopyalayabiliyorlar bir de bu kodları apple sitesinde çıkıyor gözüküyor yani ? Hiç kullanmadım daha önce airpods.

KS

Rzr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hatta ss lerini de ekleyeyim. Üçü de farklı.

Ekli dosyalar

• Airpods pro .png
    Airpods pro .png
    72 KB · Görüntüleme: 6
  • Airpods pro grn.png
    Airpods pro grn.png
    64.5 KB · Görüntüleme: 5
  • Airpods proo.png
    Airpods proo.png
    64.7 KB · Görüntüleme: 5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar