Samsung Galaxy S3 Mini Rom nasıl atılır?

CroLéveX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

Samsung Galaxy S3 Mini I8200Q modeli bir telefonu kullanıyorum. Telefonun arayüzü can sıkıyor artık. Bende cihazıma rom atmak istiyorum. İnternette araştırdığım kadarıyla hem telefonumun I8200Q modeline uygun güvenli rom bulamadım hem de düzgün bir şekilde anlatılmamıştı rom. Bana ''şöyle şöyle forumlar var internette araştırıp bulabilirsin'' tarzı yanıtlar vermek yerine direkt olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum :)  Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...     

E

expert

Guest
CroLéveX' Alıntı:
Merhaba,

Samsung Galaxy S3 Mini I8200Q modeli bir telefonu kullanıyorum. Telefonun arayüzü can sıkıyor artık. Bende cihazıma rom atmak istiyorum. İnternette araştırdığım kadarıyla hem telefonumun I8200Q modeline uygun güvenli rom bulamadım hem de düzgün bir şekilde anlatılmamıştı rom. Bana ''şöyle şöyle forumlar var internette araştırıp bulabilirsin'' tarzı yanıtlar vermek yerine direkt olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum :)  Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...     

1 cisi forum kuralalrını oku yazıyı komple siyah renkle yapamazsın değiştir
2 cisi   kurabilirsin

KS

CroLéveX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teknosoftyazılım' Alıntı:
CroLéveX' Alıntı:
Merhaba,

2 cisi   kurabilirsin

Yazıyı düzelttim. Attığın linke baktımda hocam orda I8190 modeli yazıyor benim telefonum I8200Q olur mu?

E

expert

Guest
CroLéveX' Alıntı:
Teknosoftyazılım' Alıntı:
2 cisi   kurabilirsin

Yazıyı düzelttim. Attığın linke baktımda hocam orda I8190 modeli yazıyor benim telefonum I8200Q olur mu?
Buna bir bak [video=youtube]
Yanlız cihazı  brick durumuna getirebilirsin sorumluluk sana ait

KS

CroLéveX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu videoyu izlemiştim. Telefonda hiç değişiklik olmuyor. Benim istediğim CM gibi mesela bunun için cihaza root atmaya bile değmez :)

E

expert

Guest
O modeli bulamadım ama yükleyen kişiler önermiyor yorumlar da

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri