Yardım Sanırım Bilgisayarıma Virüs Bulaştı

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Selamlar,

Ekran Görüntüsü (5).png

Bir program indirirken birden hiç yüklemediğim opera , avast , vpn by rav , safer web , ssoption , mcafee , estimatespeedup , rav antivirüs , taskbarify kendiliğinden açıldı ne yapmalıyım @OceanLaB @Çağdaş Işık @Kürşat Kütükçü

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,205
Bir Uygulama yüklerken hızlıca onay verip geçiyorsunuz içeriğini okumuyorsunuz böyle programlar geliyor sonra tek tek onları kaldır sonra akıllı depolamayi aç oradan da tara ve sil ondan sonra yine akıllı depolama bölümünden geçici dosyalar var onların hepsini işaretle ve sil en son virüs taraması yap geçmiş olsun

KS

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Kaspersky ücretsiz var diye biliyorum

Reis nasıl bulastırdin ya?
arkadaşın önerdiği bir site vardı photoshop indirdim zaten biraz araştırdım da genel olarak herkes güvenli diyordu siteden indirdim bi baktım yukarda yazdığım programlar 3 dk da 1 açılıyor

TExisW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
arkadaşın önerdiği bir site vardı photoshop indirdim zaten biraz araştırdım da genel olarak herkes güvenli diyordu siteden indirdim bi baktım yukarda yazdığım programlar 3 dk da 1 açılıyor
Geçmiş olsun hocam 1 kere banada bulaşmıştı Kaspersky ile tarayıp manuel sildim geçmişti

• Beğen
Reactions: B.D
KS

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Bir Uygulama yüklerken hızlıca onay verip geçiyorsunuz içeriğini okumuyorsunuz böyle programlar geliyor sonra tek tek onları kaldır sonra akıllı depolamayi aç oradan da tara ve sil ondan sonra yine akıllı depolama bölümünden geçici dosyalar var onların hepsini işaretle ve sil en son virüs taraması yap geçmiş olsun
hocam windows virüs ve tehdit korumasından taradım buldu ve eylemleri gerçekleştire bastım sonra sizin yazdıklarınızı yaptım şuanda windows virüs uyarısı vermiyor

son kullanılanlardada bu var

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    424.3 KB · Görüntüleme: 38

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,205
hocam windows virüs ve tehdit korumasından taradım buldu ve eylemleri gerçekleştire bastım sonra sizin yazdıklarınızı yaptım şuanda windows virüs uyarısı vermiyor

son kullanılanlardada bu var
Öyle her program da yüklenmez özellikle korsan oyun program vs daha dikkatli olun 😊

• Sevmek
Reactions: B.D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri