Sapphire RX 580 8Gb Görüntü Gelmiyor.

tufankaya41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bugun 2.el sapphire rx 580 8gb ekran kartı aldım , satıcının evinde çalıştırdık test ettik ve aldım eve geldim.

kendi sistemime takmak istedim msi b550 gaming anakartıma taktım gigabyte gtx 3060 eagle ekran kartını söktüğümde görüntü gelmedi.

bios pilini vs çıkarttım ne yaptıysam görüntü gelmiyordü.

çözümü nedir?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Bugun 2.el sapphire rx 580 8gb ekran kartı aldım , satıcının evinde çalıştırdık test ettik ve aldım eve geldim.

kendi sistemime takmak istedim msi b550 gaming anakartıma taktım gigabyte gtx 3060 eagle ekran kartını söktüğümde görüntü gelmedi.

çözümü nedir?
Kaç watt psu

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88

çözümü nedir?
hdmi ile mı bağlıyorsun yoksa display port ile mi display port ile bağlıyorsan hdmi ile dene hdmi ile deniyorsan display port ile dene

KS

tufankaya41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
KS

tufankaya41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Nasıl çözdünüz hocam sorunu? Aynı sorun bende de mevcut.
Çözmediyseniz yardımcı olayım 2tane ekran kartı vardı ikisini aynı anda bağladım görüntüyü 3060 ekran kartından aldım sonra driverleri yükledim pc den görüntüyü rx 580 e çekip 3060 ı çıkarttım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri