Sapphire RX 6600 alınır mı?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Daha iyi modeller var tabii ama bu modelde alınır , kötü değil. Wattman en yüksek modelde bile olabilir o şans işi , bilemeyiz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bu marka yurt dışında AMD kartların babası olarak bilinir kalitelidir tek amd kart üretiyorlar şu ana kadar bir sıkıntı görmedim.

sinerji elindeki stokları bitirmek için çalışıyor.

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
https://www.sinerji.gen.tr/sapphire...an-karti-p-41094?utm_campaign=akakce&v=1.59.3 almayı düşündüğüm site burası arkadaşlar Sapphire modeli kötü diyenler olmuş bazı yerlerde gördüm sizce de öyle mi? Diğerlerinin fiyatı biraz yüksek alsam üzer mi WattMan denen sorun nasıl çözüldü mü sorun yaşar mıyım kullan arkadaşlar varsa yazabilirse sevinirim.
Sapphire kötü değil hocam,sadece amd kartları üretiyor bende şuana kadar çok yüksek sorunlar yaşayan görmedim,wattman dediğimiz sorun bütün modellerde çıkabilir şans işi biraz ama düşük bir ihtimalle.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bu marka yurt dışında AMD kartların babası olarak bilinir kalitelidir tek amd kart üretiyorlar şu ana kadar bir sıkıntı görmedim.

sinerji elindeki stokları bitirmek için çalışıyor.
Sizce niye böyle bir şey yapıyor sinerji? sorunlu olma ihtimali var mıdır kartların

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Doğru driverları indirirseniz sorun yaşama ihtimaliniz azalır.

Sizce niye böyle bir şey yapıyor sinerji? sorunlu olma ihtimali var mıdır kartların
Zamlardan sonra fiyat uçurucaklar kartlar sıfır kullanılmamış sorunsuz gencergaming de aynısını yapıyor.Birde yeni kartlar çıktığı için fiyat düşürüyor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
WHQL sürüm indirmeniz gerekmekte sonrasında aşağıdaki ayarı yapmalısın.
Screenshot_1.png

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
https://www.sinerji.gen.tr/sapphire...an-karti-p-41094?utm_campaign=akakce&v=1.59.3 almayı düşündüğüm site burası arkadaşlar Sapphire modeli kötü diyenler olmuş bazı yerlerde gördüm sizce de öyle mi? Diğerlerinin fiyatı biraz yüksek alsam üzer mi WattMan denen sorun nasıl çözüldü mü sorun yaşar mıyım kullan arkadaşlar varsa yazabilirse sevinirim.
Alınır. O kötüleyenler büyük ihtimal Asus Fan Club üyeleridir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Güzel markadır. Kötüleyenler markayla ilgili ne demişler?

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
RX 6600 pek de ısınan model değilken soğutması idare eder bir modelde dahi çok ısınmaz. Sapphire uzunca bir süre kullandım kartlarını (çok eskiden). Gayet rekabetçi fiyatlarla yeterli düzeyde kartlar çıkaran bir firma.

Şahsen RX500 serisinden beri AMD ekran kartlarından uzak duruyorum bu ayrı konu. Sorun yaşamak artık piyangoya benzedi. NVIDIA çok pahalıyken, bütçe de kısıtlıysa AMD kart almak biraz mecburiyet olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri