Seçimler Sonrası Dolar Düşücekmi?

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bilgisiyar alıcam herseyle beraber ( direksiyon setide) 31000 tl ( komikligine yazmadim ciddi olalım) bu fiyat dü şermi daha dogrusu dolar düşermi pc yi alabildiğimce hızlımı alıyım yoksa seçimler sonrasınımı bekliyeyim? teşekkürler.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bilgisiyar alıcam herseyle beraber ( direksiyon setide) 31000 tl ( komikligine yazmadim ciddi olalım) bu fiyat dü şermi daha dogrusu dolar düşermi pc yi alabildiğimce hızlımı alıyım yoksa seçimler sonrasınımı bekliyeyim? teşekkürler.
Secime kadar ufak ufak artacak deniyor. Secimden sonra kim kazanirsa kazansin yil sonu tahmini 30 bastaki devam ederse 37 olmasi bekleniyor. Çünkü yapilan bazi hamleler yillarca tl deger kaybina goturecek bastaki degissede önceden alinan kararlar var. Ornek doviz korumali mevduat hesabi TL ye karşı açılmis savas denilebilir. Hertürlu Tl deger kaybedecek alacagini al simdiden

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Secime kadar ufak ufak artacak deniyor. Secimden sonra kim kazanirsa kazansin yil sonu tahmini 30 bastaki devam ederse 37 olmasi bekleniyor. Çünkü yapilan bazi hamleler yillarca tl deger kaybina goturecek bastaki degissede önceden alinan kararlar var. Ornek doviz korumali mevduat hesabi TL ye karşı açılmis savas denilebilir. Hertürlu Tl deger kaybedecek alacagini al simdiden
Ben burda bi arkadasa sormuştum bunu forumdan demiştim ki bence dolar 20 den dusmez 20 21 21 2...... 3060 li sistem 16500 tl ilerde 16500 tl ye 1660 s li veya 1650 li sistem ariycaz demistim o bana demistiki dolar düşücek

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Yavaş yavaş bile olsa önce cihazını topla dostum sonra direksiyon seti v.s alırsın seçimden sonra pek düzeleceğini sanmıyorum. Boşuna bekleme sonra zamlı şekilde alıp üzülmeyesin.

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
kim kazanırsa kazansın dolar uçar gider. bende seçimden önce toplayacağım pc

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
seçim sonrası chp kazanırsa 14 e düşer akp kazanırsa dahada fırlar demişti wells fargo abd bankası ama bi iki yıl daha 20 civarında gezer gibi politikalara göre :(

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Devralınacak durum aşırı borçlu bir batak olduğu için ilk 1-2 yıl aman aman bir beklentiniz olmasın. Başa geçenin kalitesine göre olabildiğince kısa sürede halledilir.

İktidar değişiminde Yurt içi ve dışı yatırımcı hevesi artacağı için daha da yükseleceğini düşünmüyorum ancak bireysel yorum tabiki.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
suanda bilemiyoruz z kusagı suanda gercekten bir g***** yapmazsa muharrem ince yada kılıcdaroglu basa gecerse 1 2 ay dolar aynı kalacagını tahmin ediyorum direk kazandılar dolar 1 tl yaparlar diye birsey imkansız suanda

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
seçimden sonra dolar düşerse cinsiyet değiştiririm o kadar düşmiyceğini biliyorum dahada artacak :D (ytd)

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
seçimden sonra dolar düşerse cinsiyet değiştiririm o kadar düşmiyceğini biliyorum dahada artacak :D (ytd)
bu iktidar değişirse ben umutluyum ya eski türkiyeye dönebiliriz 2002 2010 arasına çok güzeldi ama o zamanlar çocuktum bişey yapamadım :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri