Yardım Seçtiğim Parçalar Uygun Mudur?

nana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
işlemci: i5 13400F
Ekran Kartı
asus rog strix radeon rx560 gaming 4gb gddr5 128bit amd
elimde monitör var ve kasa toplamaya çalışıyorum. bu konularda bilgim neredeyse sıfır bu yüzden birçok video izledim ve taslak oluşturmaya çalıştım ancak uyumluluğundan ve iyi olup olmadıklarından emin değilim(çok çeşit olduğu için) bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

anakart: gigabyte h610m h v2 ddr4 3200mhz m.2
ram: gskill 16gb (2x8) ripjawsv ddr4 3200mhz cl16 1.35v dual kit
ekran kartı: asus rog strix radeon rx560 gaming 4gb gddr5 128bit amd

öyle üst düzey bir kasa istemiyorum, her gün saatlerce oynayabileceğim bir şey olmasına gerek yok. ara sıra oynadığımda oyunları kaldırsın yeter. ve dediğim gibi neredeyse hiç bilgim olmadığı için anladığım kadarıyla birbiriyle uygun parçalar seçmeye çalıştım ama bunlar uygun mudur ve bunlara uygun depolama, güç kaynağı ve kasa (ya da başka her ne gerekiyorsa) öneride bulunabilir misiniz.. şimdiden teşekkürler.

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
bmwye tofaş motoru takmışşın bro

o işlemcinin hakkı 3070-4070 gibi orta sınıfın kralları

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,112
elimde monitör var ve kasa toplamaya çalışıyorum. bu konularda bilgim neredeyse sıfır bu yüzden birçok video izledim ve taslak oluşturmaya çalıştım ancak uyumluluğundan ve iyi olup olmadıklarından emin değilim(çok çeşit olduğu için) bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

anakart: gigabyte h610m h v2 ddr4 3200mhz m.2
ram: gskill 16gb (2x8) ripjawsv ddr4 3200mhz cl16 1.35v dual kit
ekran kartı: asus rog strix radeon rx560 gaming 4gb gddr5 128bit amd

öyle üst düzey bir kasa istemiyorum, her gün saatlerce oynayabileceğim bir şey olmasına gerek yok. ara sıra oynadığımda oyunları kaldırsın yeter. ve dediğim gibi neredeyse hiç bilgim olmadığı için anladığım kadarıyla birbiriyle uygun parçalar seçmeye çalıştım ama bunlar uygun mudur ve bunlara uygun depolama, güç kaynağı ve kasa (ya da başka her ne gerekiyorsa) öneride bulunabilir misiniz.. şimdiden teşekkürler.
Olmamış gibi belirt bütçe estireyim sana kasaları

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
1694891543777.png
kendim bu konfigte alırdım direk alacak olsam 1kda sogutucu

KS

nana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
KS

nana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

bu

buna baktım ve açıkçası beğendim ancak site hakkında hiç bilgim yok güvenilir midir ve şubeye gidince de aynı fiyat mı biçerler bilginiz var mı acaba?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,112
buna baktım ve açıkçası beğendim ancak site hakkında hiç bilgim yok güvenilir midir ve şubeye gidince de aynı fiyat mı biçerler bilginiz var mı acaba?
Evet aynı fiyat bicerler güvenilirdir son derece şahsen vatandan daha çok güveniyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri