Şehir Kurma Oyunu Önerisi

Yiğit3450

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar sistemim
İ5 3210M
GT 620M
4 GB ram
Windows 10 Pro
Şehir kurma tarzı yani cities skylines tarzı oyunlar bu arada türkçe olursa çok iyi olur

MrYeaxu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
galiba sim cityde pcde oynanabiliyor diye biliyorum o olabilir
setlement survival var orta çağ temalı oynamıştım hoşuma gitmişti
dorfromantik var şehir kurma ama biraz daha puzzle yapboz havasında oynamadım ama videolarını izlemiştim sevebilirsin
thronefall yeni bi oyun olması lazım bununda videolarını izledim cok tatlı hoş bir yapısı var orta çağ temalı
pile up olabilir pek tarzı şehir kurma değil genede türk yapımı tatlı bir oyun
birde aklıma rim world geliyor ama ne kadar şehir kurma bilemedim seveni çok seviyor oyunu
tabi bunlar cities skylines kadar detaycı hacimli oyunlar değiller o hisle oynarsan istediğini bulamayabilirsin ama tatlı hoş oyunlar sistemin coğuna yeter diye tahmin ediyorum coğu basit temalı oyunlar belki setlement survival kasabilir

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Anno 1404 olabilir ama türkçesi var mı bilmiyorum. Şehir kurma tarafının yanında üretim zincirleri, ticaret, kolonicilik ve biraz savaş da var (kolayda oynarsan neredeyse hiç savaş çıkmıyor, hasan diye bi korsan var arada ona rüşvet versen yeter :D ) Başta biraz karışık gelebilir ama youtube'ta türkçe rehber tarzı videolar çekenler vardı, az izlesen kaparsın hemen.

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Banished
Oyun hayatta kalma oyunu. Köyünü kurup doğa şartlarına karşı hayatta kalmaya ve köyünün nüfuzunu arttırmaya çalışıyosun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri