Şehirler Arası Depremzedeler Için Yardım

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Arkadaşlar ülkemizi vatanımızı 2 defa çok şiddetli vuran deprem sebebiyle sizden bir isteğim var imkanı olan her abim ablam kim olursa olsun imkanınız varsa lütfen bu olayı yaymayala çalışalım sayfamızda ben gelen 1 ailenin 1 aylık yiyecek içecek masraflarını karşılayacağım yaptığım bağışlar hariç biliyorsunuz ki başka şehirlere ücretsiz ev imkanları sağlanmaya başladı boş binalarda evi olanlar her şehirde hemen hemen bu kötü felaketten çıkmak üzere herkesten yardım diliyorum imkanı olmayıp içten isteyen herkese ALLAH gönlünce versin belki bizim başımıza şuan gelmedi ama istanbul depremi bekleniyor biliyorsunuz ki bana olmaz deme bu ülkede her şey bana bişey olmazdan geldi ben dediğim gibi tekirdağ şehrinde yaşıyorum benim şehrime göç edecek bir ailenien 1 aylık yemek ihtiaçlarını sorunsuz şekilde karşılayacam hangi şehirde olursanız olun tek yapamasanız bile bir kaç kişi bile birleşseniz yeterli olur ben tekirdağdan ağrıya yakınımn yanına bile gelsem kimsesiz olurum bugün onlara yarın bize
herkesin tekrardan başı sağolsun
ümitsizliğin ardında nice ümitler var, karanlığın ardında nice güneşler var
MEVLANA

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri