Sert saçı yumuşatıcı önerisi

gustavo3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar selam saçlarım omuzlarıma geliyor saçlarım banyodan ertesi günü hemen sertleşiyor o yüzden saçlarımı hem açacak ürün arıyorum tavsiyeniz var mı?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Yumuşak saç kadar kötüsü yok. Normalde yumuşak ama banyodan sonra dokununca hissetmiyorum o derece. Rüzgarda falan uçuyor. Boşverin hocam.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250

Ben bunu kullanıyorum her saç yıkama sonrası. Hem hafif yani yağlı hissettirmiyor hem de saçı ağırlaştırmıyor. Genelde Bioblas ürünleri kullanırım. Buna ek olarak her saç yıkama sırasında eğer elinde yoksa şöyle bir yıkama tarağı öneririm. Saç diplerine masaj yaparak hem ölü saçları hem de deri döküntülerini çok harika temizliyor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yumuşak saç kadar kötüsü yok. Normalde yumuşak ama banyodan sonra dokununca hissetmiyorum o derece. Rüzgarda falan uçuyor. Boşverin hocam.
Bu durum için Ostwintin saç pudraları var. Kısa kesim yaptırıyorsan o şekilde kullanabilirsin. İnce telli yumuşak saç problemini çok çektim. En son kaliteli bir kuaföre giderek düzgün kesimler ve saç pudrasıyla çözüme kavuştum diyebilirim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bu durum için Ostwintin saç pudraları var. Kısa kesim yaptırıyorsan o şekilde kullanabilirsin. İnce telli yumuşak saç problemini çok çektim. En son kaliteli bir kuaföre giderek düzgün kesimler ve saç pudrasıyla çözüme kavuştum diyebilirim.
Ne kalitesi esenyurtda saçma bir yere gidiyorum adama uzun bırak diyorum adam 3 e vurup erkek adamın saçı kısa olur diyor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ne kalitesi esenyurtda saçma bir yere gidiyorum adama uzun bırak diyorum adam 3 e vurup erkek adamın saçı kısa olur diyor.
Kardeşim kısaltalım demişti. Ben dışarda sigara içiyorken çocuğun saçını 0' a vurmuştu berber. Neyse bir daha gitmemek için iyi bir neden olmuştu. İşin garibi kardeşime yakışmıştı da :D Bende yaşansa muhtemelen 3-4 ay evde kalırdım :/

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri