Yardım Ses Yükseltme Problemi̇

qwertyklave

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımda kendi kendine ses yükseltme sorunu var bunu bu tarz çubuk olan her yerde yapıyor. Kendi kendine artırıyor videodaki gibi, ayrıca bunu bazı video programlarında da (VLC) ileri sarıyor bu şekilde hızlı hızlı. Mouse topum bozuk değil, sayfalar yukarı aşağı gayet normal çıkıyor mouse topu ile alakalı bir problem yok mouse topu takılı kalmış olsa her arayüzde aşağı yukarı yapması gerek. Klavye ok tuşlarımda bozuk değil kendi kendine basan veya takılan hiçbir şey yok bu problemin sebebi nedir?

KS

qwertyklave

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Konu güncel

Farklı klavye ve mouse ile denendi, sorun hala devam ediyor, sağa doğru kayabilen her şey sağa gidiyor bunun sebebi nedir?

Son düzenleme:

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
ben acaba portlarda mı bi sıkıntı var dedim de anakart bios pili çıkartmayı denedin mi?

tam olarak sorunu teşhis etmek maksadı ile farklı tarayıcı da deneyin.

KS

qwertyklave

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben acaba portlarda mı bi sıkıntı var dedim de anakart bios pili çıkartmayı denedin mi?

tam olarak sorunu teşhis etmek maksadı ile farklı tarayıcı da deneyin.
Anakartın bios pilini çıkartsam işlemcim ryzen 5 5600 tekrardan anakarta güncelleme atmam gerekicek vs. çok uzun iş o yüzden denemedim, masaüstünde vlc de felanda yapıyor tarayıcı ile alakalı bir problem değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri