Sevdiğim Kıza Ulaşamıyorum

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Arkadaşlar kötü haber geldi

6 aydır sevgilisi varmış yıkıldım şuan

*** böle isin
Kanka fazla ümit bağladın o yüzden normal git toparla kendini. Öyle eskiden samimi olup şimdi olmuyo ühü yapmayacaksın yeni maçlarına artık hayırlısı olur.

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Kanka fazla ümit bağladın o yüzden normal git toparla kendini. Öyle eskiden samimi olup şimdi olmuyo ühü yapmayacaksın yeni maçlarına artık hayırlısı olur.
Keşke o kadar kolay olsa ben şu an hiç kimseden istesem de hoşlanamıyorum ama daha iyi benim için

@Whiskry kötü haber

Tahmin ediyordum hocam şuan bi boşluğa düştüm
Hocam eğer konuşmak isterseniz instagramim asimatlihan

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Keşke o kadar kolay olsa ben şu an hiç kimseden istesem de hoşlanamıyorum ama daha iyi benim için

@Whiskry kötü haber

Hocam eğer konuşmak isterseniz instagramim asimatlihan
Hocam benim de il.h1lal

Sağlık olsun hocam yapabileceğimiz bişey yok konuşmak isterseniz bıraktık instalari

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Benim 2 yıl önceki halimin kopyasısın. Yaşadığımız şeyler çok benzer. Ben gelecekten gelen biri gibi konuşarak söylüyorum. Açılamıyorsun baktın onda da pek haraket yok unutup hedeflerine bakıyorsun. Şuan keşke 9 ve 10 da sınava çalışsaydım diyorum. Çok klasik olcak belki ama takma bence içine at motive kaynağı olarak kullan biraz. Sonra kendiliğinden unutuyorsun...

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Benim 2 yıl önceki halimin kopyasısın. Yaşadığımız şeyler çok benzer. Ben gelecekten gelen biri gibi konuşarak söylüyorum. Açılamıyorsun baktın onda da pek haraket yok unutup hedeflerine bakıyorsun. Şuan keşke 9 ve 10 da sınava çalışsaydım diyorum. Çok klasik olcak belki ama takma bence içine at motive kaynağı olarak kullan biraz. Sonra kendiliğinden unutuyorsun...
Hocam ben de böyle bı tane cocuga takılıp kalmıştım şimdi çok garip geliyo o kadar ne zaman harcanicak birisiymis ne de arkasından kosulucak 3yil bekledim ben de onu

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İlk arkadaşım demişti(numarayı aldığım) sevgilisi olabilir diye ama şimdi kesinleşti o yüzden böyle oldum

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
İlk arkadaşım demişti(numarayı aldığım) sevgilisi olabilir diye ama şimdi kesinleşti o yüzden böyle oldum
Kafanı dağıt hocamız bak ne güzel yazmış kendini geliştir buna hırs yap hayatın boyunca sadece o kız olmayacak elbet etkisi var koyar adama. Hep böyle olursan kafadan kırılmaya başlarsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri