Sevdiğim Kıza Ulaşamıyorum

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Hocam tirsilir ya ben mesela sırılsıklam aşık olduğum çocuğun yüzüne ya da mesajla bile söyleyemedim arkadaşıma soyletmistim
Evt duyguların daha ağır basıyor ama ben baya umursuzum. Lise dönemi sırasında çıtırından birini kesiyordum sınıfta, kızın numarasını gruptan alıp kendime ekledim. O sıra öteki arkım yazıyordu ona acil bir şey atmam lazımdı, yanlışlıkla kıza erkek muhabbeti olur ya al lan şunu küfürlü goygoy falan öyle yazdım kız gördü özür bile dilemedim sonra benlik olmadığını anladım saldım akhdkashsb

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Konuyu okuyan bu kadar meraklı insan var hocam dualarımız sizinle aradınız mi konuşuyor musunuz

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Nasıl anlarız engelleyip engellemedğini

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Nasıl anlarız engelleyip engellemedğini
Hocam sizin yaşadığınız duygular ne ise şu an onları yaşıyorum. Şu an ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kızın arkadaşlarının Instagram hesabı flan varsa onlar aracılığıyla ulasmya çalısın

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bi deneyeyim
Hocam sizin yaşadığınız duygular ne ise şu an onları yaşıyorum. Şu an ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kızın arkadaşlarının Instagram hesabı flan varsa onlar aracılığıyla ulasmya çalısın

Engelleseydi telefonu aramaya çalıştığında hiç calmazdi direk aradığınız kişiye ulaşılamıyor derdi
Adını soyadını vermek istemiyorum yine de teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri