Sevdiğim Kıza Ulaşamıyorum

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Korkulucak bişey yok abim ya ara sen görmez numaranı ama bence kız sana bos değilmiştir arkadaşlarını ekip seninle takilmissa
Çok güzel bişey ben mesela arkadaşlarımı ekip bı çocukla takilcaksam kesin seviyorum dur onu korkma ara sen

Korktum ne yalan söyliyim

Biraz tırstım hocam :D
Aynen hocamın dediği gibi sen hicbisey deme eğer telefonu açarsa alo falan der illaki sesinden anlarsin

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Çok güzel bişey ben mesela arkadaşlarımı ekip bı çocukla takilcaksam kesin seviyorum dur onu korkma ara sen

Aynen hocamın dediği gibi sen hicbisey deme eğer telefonu açarsa alo falan der illaki sesinden anlarsin
Direk kapayıyımmı sonra suratına+ gizli numara#31# miydi

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Direk kapayıyımmı sonra suratına+ gizli numara#31# miydi
Evet gizli numara o. Kapamayın bence eğer numara doğruysa nasılsın falan diyin beni hatırladın mı diyin hemen konuya girmeyin, biraz eskilerden konu açın şu an nerede okuduğunu falan sorun

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Evet #31#
Direk kapayabilirsin sen bilirsin

Ama sonra beni neden gizli numaradan aradın falan yapar kiz
O da doğru ama bahanesi var sen misin değil misin merak ettim o yüzden aradım der. Ya da o mu değil mi öğrenir konuşmaz kapatır. Sonra normal arar.

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hocam bu işler korkarak yürümez bence gidin arayın açık açık konuşun
İki seçenek var ya kendi numaranizdan bodozlama arayın ya da gizli numaradan arayıp kontrol edin sonra ertesi gün ama hemen sonrasında kendi numaranla ararsan saçma olur

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
İki seçenek var ya kendi numaranizdan bodozlama arayın ya da gizli numaradan arayıp kontrol edin sonra ertesi gün ama hemen sonrasında kendi numaranla ararsan saçma olur
En iyisi kendi numarasıyla direkt arasın hocam ben de merak ediyorum şu anda lütfen dönüt sağlayın :D

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İlk aradığımda ne demeliyim ?(Çok korkiyom)

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Ama mantıklı düşünün samimiyetiniz olan birisi bence cesaretinizi toplayip kendi numaranizdan arayin
En iyisi kendi numarasıyla direkt arasın hocam ben de merak ediyorum şu anda lütfen dönüt sağlayın :D
Vallahi hocam ben de ne olucak çok merak ediyorum

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Doğaçlama ama bence hemen konuya girme beni hatırladın mı falan diyebilirisiniz sonrası gelir elbet korkunun ecele faydası yok tam gaz ileri hocam meraktan öldüm lütfen hemen arayın :D red yemekten korkmayın
Hocam adımı söylemeli miyim yoksa numaramdan aradığımda mı söyleyeyim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri