Sevdiğim Kıza Ulaşamıyorum

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Doğaçlama ama bence hemen konuya girme beni hatırladın mı falan diyebilirisiniz sonrası gelir elbet korkunun ecele faydası yok tam gaz ileri hocam meraktan öldüm lütfen hemen arayın :D red yemekten korkmayın
Hocam yazmayı bıraktı arıyo sanirim

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bana cesaret lazım hocam valla çok korktum ya
Hocam hadi arkandayız sizin korktuğunuz konu red yemek herhalde hemen konuya girmeyeceksiniz ki eskileri konuşacaksınız şu an nerede yaşıyor nerede okuyor öğreneceksiniz hemen ben senden hoşlanıyorum demeyin. Zaten çyle pat diye söylenmez de alıştıra alıştıra olur. Hocam siz verin numarayı ben arayayım valla meraktan ölüyorum 3 yıldır beklemenin son günü bugün olsun bizim hatrımıza arayın

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bana cesaret lazım hocam valla çok korktum ya
Hocam bakın saat geç oluyo bugün aramazsaniz yarına kalıcak cesaretinizi toplayip arayın korkulacak bir şey yok kızın benim sevgilim var diyip yüzünüze kapaticak hali yok siz zaten 3yil beklemissiniz daha fazla beklemeyin beklediğiniz her dakika zaman aleyhinize akıyor 8. Sınıfta arkadaşlarini ekip siziinle takılan kız net size boş değilmiştir belki o da sizden hala hoşlaniyo en kotu senaryo arkadaş kalırsınız

Hocam hadi arkandayız sizin korktuğunuz konu red yemek herhalde hemen konuya girmeyeceksiniz ki eskileri konuşacaksınız şu an nerede yaşıyor nerede okuyor öğreneceksiniz hemen ben senden hoşlanıyorum demeyin. Zaten çyle pat diye söylenmez de alıştıra alıştıra olur. Hocam siz verin numarayı ben arayayım valla meraktan ölüyorum 3 yıldır beklemenin son günü bugün olsun bizim hatrımıza arayın
Evet hocam ya meraktan kendimi ısırıcam şimdi biz senin arkandayız şuanda bu konuyu okuyan 24 kişiyle birlikte

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Hocam bakın saat geç oluyo bugün aramazsaniz yarına kalıcak cesaretinizi toplayip arayın korkulacak bir şey yok kızın benim sevgilim var diyip yüzünüze kapaticak hali yok siz zaten 3yil beklemissiniz daha fazla beklemeyin beklediğiniz her dakika zaman aleyhinize akıyor 8. Sınıfta arkadaşlarini ekip siziinle takılan kız net size boş değilmiştir belki o da sizden hala hoşlaniyo en kotu senaryo arkadaş kalırsınız
Hocam aramazsanız da kalbimiz kırılır sizden çok biz meraklıyız

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
255
Off en sevdiğim karışık kuruyemişi alıp film gibi izlenmelik konu :LOL:Ve bu arada kızdan niye korkuyorsun ara gitsin olmuyorsa efendi efendi redini yersin.

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Hemen söylemeyin biraz konuşun, erkek arkadaşı var mı çaktırmadan laf arasında sorun var sa da yoksa da ben senden hoşlanıyorum bunu 3 yıldır içimde tutuyorum ama artık tutamayacağım dersiniz

Hocam aramıyorsanız ben gidiyorum kalbim kırıldı

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Off en sevdiğim karışık kuruyemişi alıp film gibi izlenmelik konu :LOL:Ve bu arada kızdan niye korkuyorsun ara gitsin olmuyorsa efendi efendi redini yersin.
Evet hocam gece gece eğlence çıktı bize

Hemen söylemeyin biraz konuşun, erkek arkadaşı var mı çaktırmadan laf arasında sorun var sa da yoksa da ben senden hoşlanıyorum bunu 3 yıldır içimde tutuyorum ama artık tutamayacağım dersiniz

Hocam aramıyorsanız ben gidiyorum kalbim kırıldı
Hocamin dediği gibi yapın eğer sevgilim yok derse söyleyin ben senden 3 yıldır hoşlanıyorum diye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri