Sharkoon B1 - Corsair HS50 Hangisi daha mantıklı

Alp Aslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle tekrardan merhaba,

Hangi kulaklığı öneriyorsunuz başlıkta gösterdiğim ürünleri 1-2 gündür soruşturuyorum iki ürünü de kullanan kullanıcılar memnun fakat ben alırken keşke ötekini alsaydım demek istemiyorum alıyorken iyisini almak istiyorum sharkoon b1 mikrofonu daha iyi sanırım ondan ona biraz yatkınım ama diğerinde serfitika falan bir çok şey özellikler saydılar kafam acayip karışık yardımcı olursanız sevinirim

Sharkoon B1 Stereo Gaming
Corsair HS50

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben Sharkoon B1 tercih ederdim. 2 ürünü de bir arkadaşımda denedim ve ikisinden tercihim B1 olurdu. HS50 malzeme bakımından bence pek iyi değil ve ses olarak beni B1 kadar etkilemedi. Ayrıca mikrofon kalitesi diğerinin sertifikası olmasına rağmen daha iyi bence B1 seçilmeli. Alternatif olarak B1 yerine Sharkoon SKILLER SGH3 tercihi de yapabilirsin bir üst modeldir. Bence Sharjoon bu fiyata alternatifi olmayan 2 ürüne sahip. Tabi bunlar şahsi görüşüm.

KS

Alp Aslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sharkoon B1 markasınının mikrofununda ağız seslerini de çok fazlasıyla alıyormuş doğru mu örnek ağız açma kapama da çıkan o küçük sesler falan bilgi sahibi değilim bu konu hakkında ve alacak olsanız B1 mi yoksa Skiller-SGH3 markasını mı alırdınız

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sharkoon B1 yada Skiller-SGH3 ikisi de benzer ürünler Skiller-SGH3 çok az daha iyi ama genel olarak tasarım ve ufak tefek farkları var. Skiller-SGH3 alırdım tasarımı daha çok hoşuma gidiyor. Ayrıca size B1 için https://www.youtube.com/watch?v=GBvHTH1gTB0 bu inceleme videosunu bırakıyorum. Sonlarda mikrofon testi var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri