Sıfır aldigim monitör çizik çıktı

zemi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selam arkadaşlar hepsiburada üzerinden 200ms casper excalibur monitor satın aldım. Ürün geldiğinde ekranın üstünde jelatin yoktu onun dışında her şey eksiksiz geldi. Ghosting ve ölü piksel de yoktu. Her şey iyi giderken ışıkta bir şey farkettim ekranin üstünde 1 tane çizik vardı tırnak girecek kadar değil ama hafiften giriyordu. Onun dışında ekranin her yerinde sanki sert bezle silinmis gibi kılcal çizikler vardı. Değişim talebi oluşturmak istedim stokta kalmadığı için kabul etmediler. İade etsem zaten bütçe kısıtlı yerine ne alacağım? Kasım indirimleride bitti. Ben nasil bir yol izleyeyim? O büyük çizik kullanıma çok etki eder mi? Küçük çizikler silgiyle vs geçiyor.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam kimse kusurlu malı kullanmak istemez. Bence iade edin illa ki bir monitör alırsınız. Bir de kusura bakmayın fiyatı ne kadardı monitörün?

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
2999a aynı monitör var şu an başka satıcı da. Başka markalar da düşünülebilir üstüne 400+500 koyabilirseniz gigabyte (IPS panel) olabilir eğer stokta varsa. Tabi kullanmaya devam da edebilirsiniz tercih meselesi.

Said.7299

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aynen arkadaşa katılıyorum iade etmen daha mantıklı dediği gibi üstüne biraz daha ekleyip yada aynı fiyata benzeri alınabilir çünkü az bi para değil sonuçta emek verip kazanıyorsunuz o parayı ve aldığınız şey paranın hakkını vermeli

Selam arkadaşlar hepsiburada üzerinden 200ms casper excalibur monitor satın aldım. Ürün geldiğinde ekranın üstünde jelatin yoktu onun dışında her şey eksiksiz geldi. Ghosting ve ölü piksel de yoktu. Her şey iyi giderken ışıkta bir şey farkettim ekranin üstünde 1 tane çizik vardı tırnak girecek kadar değil ama hafiften giriyordu. Onun dışında ekranin her yerinde sanki sert bezle silinmis gibi kılcal çizikler vardı. Değişim talebi oluşturmak istedim stokta kalmadığı için kabul etmediler. İade etsem zaten bütçe kısıtlı yerine ne alacağım? Kasım indirimleride bitti. Ben nasil bir yol izleyeyim? O büyük çizik kullanıma çok etki eder mi? Küçük çizikler silgiyle vs geçiyor.

KS

zemi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
2999 olanın linkini atabilir misiniz bulamadım da

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri