sıfır anakart bozuk çıktı

Mustafa Gezgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba, yeni bir kasa topluyordum dün bilgisayarcıya biraktım parçaları bugun almaya gittiğimde anakartın bozuk olma ihtimalinin yüksek oldugunu soyledi garantiye yollamami soyledi yani sizce boyle bişi mümkünmüdür asus prıme b350 plus ddr4 anakart bozuk olma ihtimali varmıdır sizcede hepsiburada.com üzerinden satın aldım yoksa bilgisayarcıyı değiştirmelimiyim yani anakartı garantiye yolladıgımda ornek 15 gün sonra geri yollayıp bozuk degil bu derlerse bosu bosuna 15 günüm gitmiş olcak sizin görüşünüz nedir

KS

Mustafa Gezgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam yorumun için teşekkür ederim peki anakartı ben bilgisayarcıdan aldım üzerinde işlemci var onla beraber yolla dedi ben garantiye yollamadan önce başka bir bilgisayarcıda anakart çalışıyormu çalışmyormu denettirmelimiyim gorusunuz nedir

KS

Mustafa Gezgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ya şimdi telefonlada konustum onlar anakartı günceller baska bir işlemci takart calıyor diyip yollarlar ama senn işlemcide baska pc de calisir o anakarta calismayablr dedi bende anakart saglam sa calisir zaten dedim oyle düz mantık olmuyor gibisinden soyledi yani yine soyledi not düş bu anakartın çalışıp çalışmadını bu işlemci ile denensin felan gibisinden bi not düş birde fotograf cek işlemcinin anakarta takılı olduguna dagir kanıt gibisinden yolla dedi sizin gösüşünüz nedir

Oğuzhan Gündüz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Öyle bir şey olur mu ya ? Yollama işlemciyi sıkıntı kesin anakartta ise yenisi gelince çalışır değilse işlemcide vb şeylerdedir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri