12.500-14.500 TL Sıfır Hazır Masaüstü Bilgisayar Önerisi

alicanwlr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Herhangi
Ekran Kartı
Herhangi
Yeni yıl gelmeden bilgisayar almak istiyorum ben bi sistem buldum ama siteye güvenemedim müşteri hizmetleri ulaşmak vs. sıkıntılıymış o yüzden bilindik sitelerden bu gibi sistem atarsanız iyi olur bütçe 13.500 daha fazlasına asla çıkamam

sistem:

irfanckr123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yeni yıl gelmeden bilgisayar almak istiyorum ben bi sistem buldum ama siteye güvenemedim müşteri hizmetleri ulaşmak vs. sıkıntılıymış o yüzden bilindik sitelerden bu gibi sistem atarsanız iyi olur bütçe 13.500 daha fazlasına asla çıkamam

sistem:
Hocam bence sorun çıkmaz en iyi fp ürün bu bence şuan

Hamgm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

sistem:
Hocam bu ürünü sipariş edip iptal ettim. Eğer benim kargomun 2-3 haftada gelmesi beni sıkıntıya düşürmez diyorsan al. He parça gelir ssd arızalı çıkar kargoyu tekrar gönderin bir daha 2 hafta filan ben bu durumlardan dolayı iptal etmiştim. İptal edince 10. İş günüde para iade edildi sanırım. Gençer güvenli midir değil midir sorusuna şikayetvar.com sitesinden inceleyebilirsin. Ben birazda o konuda şüphe ettim.

+ olarak whatsapp hatlarıyla görüşmelerim halen duruyor güzel dille konuşmama rağmen mesajlarıma dönüş bir defa yapıldı. Sonra asla yapılmadı. Bu hat ürün destek hattı ama. Yani ürünümle bir durum yaşansa mesajıma bakılmayacaktı sanırım. Ama site içerisindeki Müşteri hizmetleri 10 numara çalışıyor maks 1-2 saate cevabın veriliyor anlaşılır bir dilde.

Özetle sorunları; (Zannımca yaşanan durumlara göre)
+ Kargo
+ Whatsapp destek hattı

Benim tek sorunum kargo ve wp destek hattıydı onun dışında bir sorunum yoktu yaşanmadan bilinmez sanırım.

KS

alicanwlr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sizin var mı 2.el sahibinden öneriniz bütçeyi 16.500e kadar cıkarabılırım bu sefer dahası olmuyor ayriyetten daha ucuzunu buldum

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri