Silinemeyen Dosyaları Silme

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Herkese selam,

Bilgisayarda silinemeyen dosyalar mevcut ve ben o dosyaların virüs olabileceği şüphesindeyim.

Bilgisayarı gerçekten iyi temizleyen, bu silinemeyen dosyaları dahi silen bir program var mı bildiğiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
Ben iObit Uninstaller kullanıyorum. Çerezleri, gereksiz dosyaları, kalkmayan program ve uygulamaları kaldırıyor. Tavsiye ederim.

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Ben iObit Uninstaller kullanıyorum. Çerezleri, gereksiz dosyaları, kalkmayan program ve uygulamaları kaldırıyor. Tavsiye ederim.
Hocam Pro modeline yükseltmek gerektiğini söylüyor. Key bulmam gerekli ki istenmeyen dosyaları kaldırmak için yoksa bu hali de yarar mı?

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Ben kullanıyorum. Bilgisayarda gereksiz ve kullanılmayan dosyaların temizliğinde ve yüklü bir programın kaldırma işleminde ( Windows'un kendi özelliği olan Program Ekle ve Kaldır yerine ) kullanıyorum. Ayrıca detaylı virüs tarama işlemleri için her zaman güvenli modda işlem yaptırın.

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Selamlar,
Ben kullanıyorum. Bilgisayarda gereksiz ve kullanılmayan dosyaların temizliğinde ve yüklü bir programın kaldırma işleminde ( Windows'un kendi özelliği olan Program Ekle ve Kaldır yerine ) kullanıyorum. Ayrıca detaylı virüs tarama işlemleri için her zaman güvenli modda işlem yaptırın.
Teşekkürler hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri