Yardım Silinen Dosya

ilgazburcin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhaba dün yanlışlıkla shift delete ile sildiğim dosyaları geri getirmem lazım üzerinden 24 saat bile geçmedi tam olarak ne yapmam lazım acaba mümkün mü geri getirmem benim için önemli .

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Merhaba dün yanlışlıkla shift delete ile sildiğim dosyaları geri getirmem lazım üzerinden 24 saat bile geçmedi tam olarak ne yapmam lazım acaba mümkün mü geri getirmem benim için önemli .
Hocam sistem geri yükleme yapabilirsiniz ama sizin sildiğiniz tarihi bilmeniz gerekir. Eğer HDD kullanıyorsanız bir ihtimal 3. parti yazılımları deneyebilirsiniz.

Geri yükleme ile ilgili bilginiz yoksa şöyle bir video buldum:

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
3. parti yazılımların çoğu para istiyor para versen de çözebilir mi orası net değil yani ben de benzer bir durum yaşamıştım ve emeklerim çöp oldu diyerek pes etmiştim, yüklemediğim program kalmamıştı. Polis silinen dosyayı rahatlıkla bulabiliyorsa demek ki bazı programlar gerçekten işe yarayabilir ama ben ücretsizlerin işe yaradığını sanmıyorum.
Hocam sistem geri yükleme yapabilirsiniz ama sizin sildiğiniz tarihi bilmeniz gerekir. Eğer HDD kullanıyorsanız bir ihtimal 3. parti yazılımları deneyebilirsiniz.

Geri yükleme ile ilgili bilginiz yoksa şöyle bir video buldum:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri