Yardım Sinerji Bilgisayar Hk. Acil

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Sinerjiden monitör almıştım 11 kasım da tarafıma ulaştı ve sıkışmış piksel fark ettim 4 tane yeşil 1 tane kırmızı kendilerine gönderdim bugün dönüş yaptılar kendilerini aradığım için dönüş yaptılar aramasam belki de dönüş yapmayacaklardı bana üründe bir problem olmadığını belirttiler henüz 14 günü dolmamış ürünün süresi yarın dolmakta ben de hakkım mevcut iadesini talep ediyorum diye yazdım ve henüz dönüş yapmadılar kendilerini arıyorum sadece web sitesi üzerinden işlem sağlıyoruz diye belirtmekteler ben de üst üste 10 tane talep açtım görmeleri için dün yazmıştım işte 1-2 iş günü dediniz 4 iş günü oldu dönüş sağlamıyorlar maalesef bekliyorum sizce bu durumda ne yapmalıyım ?

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
ürünü açtığım için iade edemediklerini sadece Sıfır kapalı kutu ürünlerde iade işlemi gerçekleştirebiliriz. diyorlar yardım lütfen

Erol

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
89
mevcut belgeler, yazışmalar ve sorunun resimleri ile birlikte e devlet üzerinden tüketici hakem heyetine baş vurun, bunu da kendilerine iletin

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
mevcut belgeler, yazışmalar ve sorunun resimleri ile birlikte e devlet üzerinden tüketici hakem heyetine baş vurun, bunu da kendilerine iletin
adamlar üründe problem olmadığını kontrol ettiklerini söylemeden bile direkt ürünü bana yollamışlar 22.11.23 te direkt kargolamışlar ürünü 23.11.2023 te hala ürünü iade veya değişim talep ederken sadece bana üründe problem olmadığını yazarak ürünün bana gönderildiğini bile söylemediler bu sabah ürün dağıtıma çıkarıldı ben de wtf neler oluyor diye baktım ürünü gerçekten sorgusuz sualsiz bana göndermişler kesinlikle Sinerji bilgisayar ilgisiz ve müşteri hizmetleri berbat tavsiye etmiyorum

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Sinerji asla iade almıyor boşuna kendini yorma aç bi soğuk kola iç kendine gel

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
680
Hocam tüm belgeler ile thh ne başvur seve seve alacaklar iadeyi ugraşmazsaniz elinizde kalır.

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Hocam tüm belgeler ile thh ne başvur seve seve alacaklar iadeyi ugraşmazsaniz elinizde kalır.
hocam çok büyük bir şey değil zaten sadece piksel sıkışması vardı o da çok göze çarpmıyor denk geldim diye iade etmek istedim onu da kabul etmediler ama yaptıkları şey tam bir rezillik aramadan etmeden bana göndermişler tekrar

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
680
hocam çok büyük bir şey değil zaten sadece piksel sıkışması vardı o da çok göze çarpmıyor denk geldim diye iade etmek istedim onu da kabul etmediler ama yaptıkları şey tam bir rezillik aramadan etmeden bana göndermişler tekrar
Yapacak bir şey yok monitör monusunda Amazondan şaşmayacaksin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri