Çözüldü Sinerji CTV v7 Sistem Kasası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eredin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Dostlar,

11-12k butcede hazir sistem ariyorum bu sistemi almayi dusunmustum ama kasanin psusu sıkıntılı oldugu hakkinda yorumlar gördüm sizce almali miyim yoksa butcemde daha saglam sistemler cikar mi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
11-12k butcede hazir sistem ariyorum bu sistemi almayi dusunmustum ama kasanin psusu sıkıntılı oldugu hakkinda yorumlar gördüm sizce almali miyim yoksa butcemde daha saglam sistemler cikar mi
Hocam psu sorunlu bi sorun olursa parçalara zarar verebilir.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Masterbox güncellemesi ile pahalıya gelecek olmasa güzel sistem ama pahalanıyor malesef, performax konusunda bende dikkatli olmanızı öneririm.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
anladim hocam kasa degisebilir mi diye bakmistim 2k fiyat farki koyuyolar hic gerek yok diye düşündüm insallah yakin zamanda bu tarz bi sistem bulabilirim
Hocam 13k ya sistem atabilirim isterseniz hiçbir şeyi değiştirmeden alırsınız sadece ilerde işlemcisi değiştirilir.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
anladim hocam kasa degisebilir mi diye bakmistim 2k fiyat farki koyuyolar hic gerek yok diye düşündüm insallah yakin zamanda bu tarz bi sistem bulabilirim
Bu şekilde alıp sonradan 700-800₺ye bir PSU takabilirsiniz. Her şeyi bir kere de almak zorunda değilsiniz sonuçta. Dış kasa da gayet havadar duruyor ileride de işinizi görebilir.

Denizzrn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Suan kullandığım kasa ve psu bu.evet psu sorunlu daha 1 hafta oldu psu dan cızırtı sesi geliyor.ancak kasa hava akış konusunda cok begendim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
6600XT li sistem buldum özellikleri aynı sayılır anakart dışında. Hediye ekipmanı seçmeyi unutmayın birde ben olsam kasayı Lian Li seçerdim gamepower kasaya göre hem daha şık hem de mesh bir kasa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri