Sinerji Sipariş İptali

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhabalar, Bugün Çıkan yeni sistemi R5 5600 ve kargo dahil 14.442₺ ye satın aldım ve yayınlandığından beri hep kasayi kutuba görürsen erir pişer gibi yorumları görünce hevesim kırıldı ve arada yaklaşık 500₺ fark var zaten kasayı sattigim da yine aynı parayı koyup kasa almayı planlıyordum bunun yerine iptal edip Hero sistemini almak istiyorum "Sipariş Hazırlanıyor" gösteriyor ve sitede kargolanmadi veya montaja gecmediyse iptal edebilirsiniz yazıyor ama öyle bir şey yok nasıl yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
En iyisi arayıp iptal etmeniz ya da mail atmanız. Benim anlamadığım çok kötü olsa bu kasa kullanılmazdı bazen çok çok abartılıyor başka bir kasadan 5 ya da 10 derece fazla olur taş çatlasın ve böyle yeni sistem ve parçalar çok abartı ısınmıyor hayır ne olacak patlayacak mı?

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
En iyisi arayıp iptal etmeniz ya da mail atmanız. Benim anlamadığım çok kötü olsa bu kasa kullanılmazdı bazen çok çok abartılıyor başka bir kasadan 5 ya da 10 derece fazla olur taş çatlasın ve böyle yeni sistem ve parçalar çok abartı ısınmıyor hayır ne olacak patlayacak mı?
Açıkçası bende dedim ne olabilir aynen öyle patliycak halimi var diye ama ben parçaları değiştirmeden uzun süre kullanmak çünkü zar zor aldırdım hani iyidi neden değiştiriyorsun denmesini istemiyorum. İptal için aradım ama mesai saatlerinde degillermis o yüzden en iyisi önceden mail atıp sabah erken saatten aramak

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Açıkçası bende dedim ne olabilir aynen öyle patliycak halimi var diye ama ben parçaları değiştirmeden uzun süre kullanmak çünkü zar zor aldırdım hani iyidi neden değiştiriyorsun denmesini istemiyorum. İptal için aradım ama mesai saatlerinde degillermis o yüzden en iyisi önceden mail atıp sabah erken saatten aramak
Size bir şey dediğim yok yanlış anlamayın ve parçalara zarar verecek bir duruma gelmez gelse sistem çıkmazdı o kasayla emin olabilirsiniz. Şimdi fiyatına göre iyiyse ve alternatif olarak aynı özelliklerde ama daha iyi bir kasa sunan sistem yoksa ben olsam değişmez ileri de 1 sen sonra filan ya da ikinci elde fırsat bir kasa düşse alır devam ederdim :)

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Size bir şey dediğim yok yanlış anlamayın ve parçalara zarar verecek bir duruma gelmez gelse sistem çıkmazdı o kasayla emin olabilirsiniz. Şimdi fiyatına göre iyiyse ve alternatif olarak aynı özelliklerde ama daha iyi bir kasa sunan sistem yoksa ben olsam değişmez ileri de 1 sen sonra filan ya da ikinci elde fırsat bir kasa düşse alır devam ederdim :)
Sistem de özelleştirme yapıp R5 5600 yaptım kargoyla birlikte 1442₺ ye geldi Hero sisteminin fiyatı 14899₺ ve mesh bir kasa aradaki fark 450₺ gibi bir rakam o yüzden Hero ya dönme kararı verdim

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
En nihayetinde siz son kullanıcısınız uyguna gelip kafanıza yattığı şekilde yapacaksınız zaten, dediğim gibi gün içinde telefonla aramak veya şimdiden mail atıp sabah arayıp konuşabilirsiniz orada kasa özelleştirmesi fırsatı sunup çokta fiyat değişimi olmazsa onlarla da konuşabilirsiniz deneyin .

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
En nihayetinde siz son kullanıcısınız uyguna gelip kafanıza yattığı şekilde yapacaksınız zaten, dediğim gibi gün içinde telefonla aramak veya şimdiden mail atıp sabah arayıp konuşabilirsiniz orada kasa özelleştirmesi fırsatı sunup çokta fiyat değişimi olmazsa onlarla da konuşabilirsiniz deneyin .
Aynen dediğiniz gibi şu anda mail aticam sabah erken saatte de arama yapmayı planlıyorum. Sistemdeki sonraki kasa upgradr ücreti 1100₺ ydi sanırım o da beni aşıyor Hero alayım kafam rahat olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri