Sinerji yeni sistem.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Mesela ben sana 3 ay sonra kara cuma indirimlerindeki olayı söyleyeyim. Kara cumada taş gibi indirimler oluyor bazı ürünler ciddi anlamda iniyor. Bu seneki senaryo şu olur muhtemelen. Şuan 2000 TL olan bir ürün 3 ay sonra kara cuma indirimiyle 2500 3000 TL civarında olur indirimli hali. Dolar bu şekilde kalırsa.
Hocam manipülasyon mu dersiniz, tüketici psikolojisi mı dersiniz hepimiz de bir indirim sevdası var (sizi tek geçerim o ayrı) , fakat gerçek fiyatına bakmak geç aklına geliyor bir kitlenin ceza verircesine alinmasa eninde sonunda indirim yapacaklar bu bahsi geçen büyük firmalar stok tutmak istemiyor elinde, fakat genel itibariyle bilinçsiz bir halkız

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Hocam manipülasyon mu dersiniz, tüketici psikolojisi mı dersiniz hepimiz de bir indirim sevdası var (sizi tek geçerim o ayrı) , fakat gerçek fiyatına bakmak geç aklına geliyor bir kitlenin ceza verircesine alinmasa eninde sonunda indirim yapacaklar bu bahsi geçen büyük firmalar stok tutmak istemiyor elinde, fakat genel itibariyle bilinçsiz bir halkız
Stok eritmek TR'de çok kolay dostum. Bir sistem çıkarıyorsun 500 stok anında uçup gidiyor. 500 TL ye aldığımız sürekli hazır sistemlerde kullanılan B450m s2h bile 850 TL şuan daha ne diyim :D

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Stok eritmek TR'de çok kolay dostum. Bir sistem çıkarıyorsun 500 stok anında uçup gidiyor. 500 TL ye aldığımız sürekli hazır sistemlerde kullanılan B450m s2h bile 850 TL şuan daha ne diyim :D
O yüzden kızıyorum hocam işte alanlara, normal şartlarda satamayacagi PSU (en çok tercih edilen dandik parça) ya da kötü bir parçayı hop koy gitsin, yani sağolsun uğur hocam sayesinde iyi kötü fazlasıyla bilgi aldım sistem hususunda, her konuda olduğu gibi bu sektörde de çoğu firma ekmeğinde. Ne kadar kaliteli ürün olduğu kimsenin umrunda değil

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Alıyoruz diye fiyat uçurdular çok güzel ana karttı tam F/p idi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri