Sinyal Güçlendirici Önerisi

yazgraf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evimdeki fiber modemden gelen sinyali kablosuz olarak güçlendirmek istiyorum alt kata internet saglayacak güçte bir cihaza ihtiyacım var arkadaşlar ne önerirsiniz

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Evimdeki fiber modemden gelen sinyali kablosuz olarak güçlendirmek istiyorum alt kata internet saglayacak güçte bir cihaza ihtiyacım var arkadaşlar ne önerirsiniz
Kablosuz güçlendiriciler, menzil arttırıcılar genelde pek işe yaramıyorlar. Hız düşürüp ping yapıyorlar. 1. en sağlıklı yöntem aşağıya koyacağınız bir routera kablo çekmek, 2. cisi tesisatınız iyiyse powerline adaptör.

KS

yazgraf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablosuz güçlendiriciler, menzil arttırıcılar genelde pek işe yaramıyorlar. Hız düşürüp ping yapıyorlar. 1. en sağlıklı yöntem aşağıya koyacağınız bir routera kablo çekmek, 2. cisi tesisatınız iyiyse powerline adaptör.
Alt katın elektrik hattı ayrı o yüzden powerline kullanmam kablolu bağlantı da zor görünüyor

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Alt katın elektrik hattı ayrı o yüzden powerline kullanmam kablolu bağlantı da zor görünüyor
Yani menzil genişletici önermiyorum ama piyasada tplink, xioami gibi belli başlı markaların ürünleri var. Mesh sistemi daha iyi olabilir, daha zincir bir ağ sistemi ile daha iyi bir bağlantınız kaliteniz olur yüksek ihtimal. Tplink'in deco ürünleri gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri