Sistem Alıp 3-4 Ay Kullanmasam Sıkıntı Olurmu

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Bütçem 12k rx6600 sistem alamk istiyorum ama monitörüm yok 3-4 ay sonra alabilirşm sistemi hiç açamayacapım eğer sıkıntı çıkarsa sistemde ne olacak veya nasıl deneye bilirim PC ciye gitsem denetirmi acaba

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bir yerden monitör bulup bir şekilde denemeniz gerek. Bilgisayarcılar bir ihtimal yardım edebilir. Varsa bir tanıdık monitör isteyin bir kaç saatliğine.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Aynısını bende düşündüm bütçen 12k fln monitör dahil olsun dedim apu sisteme karar verdim yaninada monitor aldım ekipmanlar fln 12k

HDMI kablo girişinden bağlanabilir bence
Bende apu + monitör düşündüm konularında var hatta ama sonradan vazgeçtim 6600 eklesem sonradan dedim 6 k apuda 9 k 15 k efiyor

Aynısını bende düşündüm bütçen 12k fln monitör dahil olsun dedim apu sisteme karar verdim yaninada monitor aldım ekipmanlar fln 12k

HDMI kablo girişinden bağlanabilir bence
İnş bağlanır myle

Xerosq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bende apu + monitör düşündüm konularında var hatta ama sonradan vazgeçtim 6600 eklesem sonradan dedim 6 k apuda 9 k 15 k efiyor

İnş bağlanır myle
Ben GTA ve Valo gibi oyunlar oynayacağım internetten testlere baktım çok üst düzey değiller ama iyi yinede o yüzden ekran kartlı sistem almak istemedim

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bütçem 12k rx6600 sistem alamk istiyorum ama monitörüm yok 3-4 ay sonra alabilirşm sistemi hiç açamayacapım eğer sıkıntı çıkarsa sistemde ne olacak veya nasıl deneye bilirim PC ciye gitsem denetirmi acaba
Dostum donanım arşivi 4 Şubat'ta çok iyi F/P açısından bir sistem çıkaracak onu bekle derim. Baya beklentileri yükseltti benim düşüncem ryzen 5 5600 gibi bir işlemci rtx3060 ekran kartı ile 12-13k fiyat bandında olacak diye düşünüyorum.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Dostum donanım arşivi 4 Şubat'ta çok iyi F/P açısından bir sistem çıkaracak onu bekle derim. Baya beklentileri yükseltti benim düşüncem ryzen 5 5600 gibi bir işlemci rtx3060 ekran kartı ile 12-13k fiyat bandında olacak diye düşünüyorum.
Zaten hemen alamıyorum biraz süre var inş stok çok olur ve ihtiyaçı olan herkes alır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri