Soru Sistem Fiyat Fikri ?

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
İşlemci
i7
Ekran Kartı
4070
1sene önce bir sistem aldım arkadaşlar itopyadan , şimdi satmayı düşünüyorum bir sorundan dolayı değilde , iyice asosyal olduk sebebiyle. Tümünü set olarak satmayı düşünüyorum oyuncu koltuğuna kadar , bu işin al satını yapan ilgilenen arkadaşlar fikrini söylerlerse sevinirim. Tüm ürünlerin 1 yıl daha garantisi mevcut.

KASA
ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X
Intel Core i7 13700KF 3.4GHz
ASUS TUF GAMING Z690- PLUS 6000MHz(OC)
GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z5 Neo RGB 6000MHz
SAMSUNG 1TB 990 Pro NVMe 2.0 PCIe Gen 4.0 M.2
CORSAIR iCUE H115i ELITE CAPELLIX RGB 280mm
CORSAIR 4LGA1700 Retrofit Kit
Thermaltake View ARGB Tempered Glass USB 3.0
CORSAIR RMe RM850e 850 Watt 80+ Gold Siyah

EKRAN
ASUS TUF GAMING 27 inc VG27AQZ 165Hz 1ms
ASUS ROG XG259QN 24.5 inc 380HZ 0.3Ms

Razer BlackShark V2 ESL Edition USB
Razer Deathadder V2
Razer Blackwidow V3
Logitech s120 Hoparlor
RAMPAGE OYUNCU KOLTUGU

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Özene bezene toplanmış bu sistemi acil, hayati bir ihtiyaç olmadıktan sonra satmamanızı tavsiye ederim. Sistem değerini muhafaza ediyor.

PC ye ihtiyaç hele günümüzde elzem. Daha az vakit geçirirsiniz, bir şekilde şikayet etitğiniz durumu hafifletirsniz. Bundan sonra bu özelliklerde (tek tek parça seçimi) bir sisteme sahip olmak çok çok zorlaşacaktır.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
Satmayın. İş bilgisayarına dınüştürün. Freelance video render gibi işler alıp yapabilirsiniz.

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
Özene bezene toplanmış bu sistemi acil, hayati bir ihtiyaç olmadıktan sonra satmamanızı tavsiye ederim. Sistem değerini muhafaza ediyor.

PC ye ihtiyaç hele günümüzde elzem. Daha az vakit geçirirsiniz, bir şekilde şikayet etitğiniz durumu hafifletirsniz. Bundan sonra bu özelliklerde (tek tek parça seçimi) bir sisteme sahip olmak çok çok zorlaşacaktır.

Evet bunu satarsam zaten daha bu parça piyasasında böyle bir sistem toplanmaz , o paralar verilmez. 1 sene önceki fiyatlarına nazaran 2 katına yaklaştı herşey. Ama fikrim sabit , o yüzden bilgili arkadaşlarında fikrini almak istedim

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
Tüm parçaların, yoksa muadillerinin en ucuz sıfır fiyatlarını toplayıp %20 düşerek ilana koyabilirsiniz.

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
Tüm parçaların, yoksa muadillerinin en ucuz sıfır fiyatlarını toplayıp %20 düşerek ilana koyabilirsiniz.

İşte her zaman o düzlemde ilerlemiyor , o yüzden alım satım yapmıs fikri olan tam ederi minimum şu diyen biri varmıdır diye bende başlık actım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,103
1sene önce bir sistem aldım arkadaşlar itopyadan , şimdi satmayı düşünüyorum bir sorundan dolayı değilde , iyice asosyal olduk sebebiyle. Tümünü set olarak satmayı düşünüyorum oyuncu koltuğuna kadar , bu işin al satını yapan ilgilenen arkadaşlar fikrini söylerlerse sevinirim. Tüm ürünlerin 1 yıl daha garantisi mevcut.

KASA

EKRAN
ASUS ROG XG259QN 24.5 inc 380HZ 0.3Ms

Razer BlackShark V2 ESL Edition USB
Razer Deathadder V2
Razer Blackwidow V3
Logitech s120 Hoparlor
RAMPAGE OYUNCU KOLTUGU
Bence 55k eder

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35

sadece iki monitorun linkini attım evet sıfır fiyatına satıcak halimiz yok , hadi 360'ı 11 sayalım 165'de 9 sayalım. 20 etsin . Razer set - oyuncu koltugu ve kasa için 35bin diyorsun. Yorumlarına bazen denk geliyorum kardeşim ya düşünmeden yazıyorsun yada mesaj sayısı kasmak için.

Konuyu açma sebebim bu işle uğraşan almış - satmış insanların bilgisi varsa onu almak. 55'e satacağıma şu ekipmanların hepsini eriyene kadar kullanırım.

Kasanın boşu en ucuz 8 bin. hadi onada 4 diyeyim senin güzel hatrına :) ama gel gelelim gene dediğin rakam komik çıkıyor. Tüm parçaların 1 sene garantisi , hepsinin kutusu faturası mevcut. Malından emin satıcı ucuza vermez be dostum. Beyanın için genede sağol

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,103

sadece iki monitorun linkini attım evet sıfır fiyatına satıcak halimiz yok , hadi 360'ı 11 sayalım 165'de 9 sayalım. 20 etsin . Razer set - oyuncu koltugu ve kasa için 35bin diyorsun. Yorumlarına bazen denk geliyorum kardeşim ya düşünmeden yazıyorsun yada mesaj sayısı kasmak için.

Konuyu açma sebebim bu işle uğraşan almış - satmış insanların bilgisi varsa onu almak. 55'e satacağıma şu ekipmanların hepsini eriyene kadar kullanırım.

Kasanın boşu en ucuz 8 bin. hadi onada 4 diyeyim senin güzel hatrına :) ama gel gelelim gene dediğin rakam komik çıkıyor. Tüm parçaların 1 sene garantisi , hepsinin kutusu faturası mevcut. Malından emin satıcı ucuza vermez be dostum. Beyanın için genede sağol
onemli olan ne kadar kaliteli vs olduğu değil 2.elde eğer kaliteli topladıysan pahalıya satarsın 4070ti 2.elde 20k falan işlemcin ise 7k bunun haricinde sıvı soğtucun vs var monitörleri aldığın paraya asla satamazın onun haricinde boş kasan gereksiz pahalı o yüzden yüksek fiyat çekebilirsin biraz sözüm sadece kasa monitör içindi zaten ekipman konusunda 2.el satış fiyatlarında bilgim yok

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
İkinci ellerde satıldığı fiyatlara göre bakıldığında bu fiyata katılıyorum. Ama sadece kasa için. 54-55 bin liralarda geziyor bu sistemin ikinci el hali.

Herkesin malı kıymetlidir buna katılabilirim ama sistem bu şekilde işlemiyor. Hiç kimse %20 ucuz diye gidip ikinci el bir sistem almaz. Biraz avantaj varsa o risk alınabilir.

Sisteminizin ne kadar iyi olduğundan bağımsız olarak bu riski almak furmark çalıştırmaya benzemez. Apple ürünleri gibi performans ve kendisinden %100 emin olamadığınız her ürün ikinci elde risktir. Ekipmanlardan monitörler toplamda 16-17 bin lira gibi düşündüm. Diğer ekipmanlarla ilgili bir fikrim yok.

Ne kadara satılırsa satılsın benim içim cız ederdi, şimdiden hayırlı olsun.

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22

KASA

EKRAN