Sistem nasıl sizce?

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
5QDdWq.jpg

Yukarıda görmüş olduğunuz sistemi satın almak istiyorum, sizce nasıl?

FİYATI : 3.429,51 TL

KS

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1060 Ti'nin 3GB olanını almam lazım çünkü bütçem 3500 TL. Yinede almalı mıyım?

KS

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu hazır bilgisayar olduğu için sanırım parçasını değiştiremiyorum. Attığım fotoğraftaki ekran kartını alsam yanlış mı yapmış olurum?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
attıgımı alırsan çok iyi yapmıs olursun ve performansın gayet yksek bir şekilde artar illa hazır almak zorunda değilsin vatan computerdan alabilirsin

KS

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sanırım Vatan'dan elimle toplıyıcam fakat, bazı parçalarda marka vermemiş sadece özellikleri vermiş onları ne yapıcam?

YNgJk2.jpg

Şöyle birşey topladım nasıl sence?

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
ti yına gerek yok standart 1060 alabilirsiniz bütçenizi aşıyorsa gtx 1050 ti 4gb gaming x alabilirsiniz

GTX 1060 ın Ti modeli bulunmamakta lütfen forum arkadaşlarımızı yanıltmamak için yanlış yorumlarda bulunmayalım.

Jeadmir' Alıntı:
Sanırım Vatan'dan elimle toplıyıcam fakat, bazı parçalarda marka vermemiş sadece özellikleri vermiş onları ne yapıcam?

YNgJk2.jpg

SSD yi Samsung 850 Evo seçmelisin ve HDD olarak Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 210MB/s 64MB bunu öneriyorum son olarak ekran kartını GTX 1060 yaparsan güzel olur. Ama yapamazsan da böyle de iyi durumda. Ram olarak o frekansta düşük CL değeri bulabiliyorsan onu almalısın oyunlar için önemli 13-14-15 olsun o frekasa göre.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
onur.firatt' Alıntı:
Kaan Akgül' Alıntı:
ti yına gerek yok standart 1060 alabilirsiniz bütçenizi aşıyorsa gtx 1050 ti 4gb gaming x alabilirsiniz

GTX 1060 ın Ti modeli bulunmamakta lütfen forum arkadaşlarımızı yanıltmamak için yanlış yorumlarda bulunmayalım.

Jeadmir' Alıntı:

YNgJk2.jpg

SSD yi Samsung 850 Evo seçmelisin ve HDD olarak Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 210MB/s 64MB bunu öneriyorum son olarak ekran kartını GTX 1060 yaparsan güzel olur. Ama yapamazsan da böyle de iyi durumda. Ram olarak o frekansta düşük CL değeri bulabiliyorsan onu almalısın oyunlar için önemli 13-14-15 olsun o frekasa göre.

kusura bakmayın hocam yeni yeni öğğreniyorum tam araştıramadım git gite anlıyorum

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
onur.firatt' Alıntı:

kusura bakmayın hocam yeni yeni öğğreniyorum tam araştıramadım git gite anlıyorum

Tamamdır sadece biraz daha dikkatli davranalım.

KS

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler. "Sistem Sizce Nasıl?" konusunda bana önerdiğiniz parçaları topladım ve bütçeme uygun şöyle bir sonuç çıktı.

pW6E2J.jpg

Size bir sorum olucaktı;

Ekran kartı alırken OC yazmayanını aldım bir sorun olur mu? Sizce OC yazanı mı almalıyım?

Son sorumda şu;

Bu topladığım bilgisayar bana kaç yıl yeter sizce ve birkaç yıl içinde çıkacak oyunları oynar mıyım?

KS

Jeadmir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Peki bu sistemi alıp, ekran kartı iyice eskidikten sonra yenisini alsam mantıklı bir hareket olur mu sizce?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
onur hocam attıgınız sitenin türkçe sayfası varmı türkiyeye gelirken sorun olmuyor demi bide sistemi toplayıpmı gönderiyolar yoksa parçalarımı sadece

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Jeadmir' Alıntı:
Peki bu sistemi alıp, ekran kartı iyice eskidikten sonra yenisini alsam mantıklı bir hareket olur mu sizce?

İlerleyen dönemlerde çıkacak ekran kartlarına da bağlı. Yeni çıkacaklardan alırsan ne olacağı belli olmaz bir anda çok daha güçlü ekran kartları çıkabilir. Piyasa artık her sene bir önce ki neslin yeni modelini çıkarıyor çok saçma olarak. Yeni çıkacak olanlar da illaki daha güçlü olacak. Bu yüzden ileride çıkacak ekran kartları hakkında şimdi ki topladığınız sistem üzerinden yorum yapamayız. Fakat takınca çalıştırır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri