SİSTEM NASIL?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

Emre Koç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
İtopya yine kilit o yüzden sistemi göremiyorum. Site açılınca tekrar hatırlatın değerlendirmemi yapayım.

Site açıldı abi

KS

Emre Koç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Önerdiğim PSU iç bileşen yapısı olarak ve akım koruma sayısı olarak çok çok daha üstün bir PSU modelidir. 8 akım koruması var bu sayıyı Titanyum sertifikalı modellerde bile bulmanız çok zor. 

Anakart olarak siz B450 bir anakart seçmişsiniz ne VRM kanadı güçlü ne güncel portlara sahip bir anakart. Önerdiğim modeller genel olarak o anakarttan daha başarılı. 3060 Ti ile 3070 arasında ortalama 10-15 FPS fark var alabiliyorsanız 3070 alın 1080p monitör olması önemli değil zaten işlemci piyasadaki en iyi 1080p oyun işlemcisi.

KS

Emre Koç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerdiğim PSU iç bileşen yapısı olarak ve akım koruma sayısı olarak çok çok daha üstün bir PSU modelidir. 8 akım koruması var bu sayıyı Titanyum sertifikalı modellerde bile bulmanız çok zor. 

Anakart olarak siz B450 bir anakart seçmişsiniz ne VRM kanadı güçlü ne güncel portlara sahip bir anakart. Önerdiğim modeller genel olarak o anakarttan daha başarılı. 3060 Ti ile 3070 arasında ortalama 10-15 FPS fark var alabiliyorsanız 3070 alın 1080p monitör olması önemli değil zaten işlemci piyasadaki en iyi 1080p oyun işlemcisi.

Desteğin için teşekkürler abi 3060Tİ olan sipariş verdim.

İyi günler diliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri