Sistem Önerisi (120K)

Gariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Her şey dahil 120k sistem önerisi sunabilir misiniz?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Ben nerdeyim :( Sistemi toplasınlar sabah ekipman atıcam

Ekipman 12-13 ekipmana ayırın kalan bütçe ile monit ve sistem
Aaaa vallaha kanka 30k üstü sistem toplayamiyom zor dedin kafam karisti wkdhskbfmebfkejdmeb unutmusum paardonn ekipman uzmanii 🫡🫡🫡 unutmam bundan sonra

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492
Ramleri 2 yap

Ortalama 9k para kalıyor @Greewe

Bu arada şimdiden diyeyim kimse gelip bu adama inoo 3d önerisi falan yapmasın bu bütçede kalite tercih edilir

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Aaaa vallaha kanka 30k üstü sistem toplayamiyom zor dedin kafam karisti wkdhskbfmebfkejdmeb unutmusum paardonn ekipman uzmanii 🫡🫡🫡 unutmam bundan sonra
Silent ne diyon la
Ramleri 2 yap

Ortalama 9k para kalıyor @Greewe

Bu arada şimdiden diyeyim kimse gelip bu adama inoo 3d önerisi falan yapmasın bu bütçede kalite tercih edilir
9k az oldu be
Blackshark v2
Razer huntsman analog mini
Mouse için el ölçüsü yazsın

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Kaç tuttu?

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
120k bütçe olunca böyle oluyoe Hdbananamam benim 20k param olsa 8k ekipman direk
Valla ben ekipmana o kadar yatirmazdim neden dersen performansı ekipman vermiyor Sistem veriyor ekipman konfor ve biraz performans sağlıyor büyük çoğunluk ekipman değil zamanında ben 1500tl ye de ekipman aldığımı biliyorum 50/60k lik Sistemler de hiçbir sıkıntı da olmuyor tercih meselesi ben tercih etmiyorum o kadar parayı ona bağlamayı dediğim gibi ilerde ekipman güncellenir ama sistem zor oluyor onu sat onu al vs her gün zam geliyor ekipman direk etkilenmiyor ama parçalar doğrudan etki altında performans ve uzun ömürlü bir sistem olacaksa ekipmanı en son düşünürüm ben

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Valla ben ekipmana o kadar yatirmazdim neden dersen performansı ekipman vermiyor Sistem veriyor ekipman konfor ve biraz performans sağlıyor büyük çoğunluk ekipman değil zamanında ben 1500tl ye de ekipman aldığımı biliyorum 50/60k lik Sistemler de hiçbir sıkıntı da olmuyor tercih meselesi ben tercih etmiyorum o kadar parayı ona bağlamayı dediğim gibi ilerde ekipman güncellenir ama sistem zor oluyor onu sat onu al vs her gün zam geliyor ekipman direk etkilenmiyor ama parçalar doğrudan etki altında performans ve uzun ömürlü bir sistem olacaksa ekipmanı en son düşünürüm ben
Ekipman nasıl direk etkilenmiyor reis :D eğer biraz hard oynuyorsa ekipman aşırı önemli, tabii kişisel tercih

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri