17.000-20.000 TL Sistem Parçalarını Yorumlar Mısınız ?

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
...
Ekran Kartı
...
Anakart:
İşlemci: (soğutucu için belirli bir süre stok fan kullanacağım.)
SSD:
Ram:
Kasa:
Ekran Kartı: Henüz seçim yapamadım. Tavsiye kabul ediyorum.
Sistemin ekran kartı olmadan total maliyeti: 11686 ₺ (Şuan ki fiyatlar değişkenlik göstermiş olabilir.)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Anakart:
İşlemci: (soğutucu için belirli bir süre stok fan kullanacağım.)
SSD:
Ram:
Kasa:
Ekran Kartı: Henüz seçim yapamadım. Tavsiye kabul ediyorum.
Sistemin ekran kartı olmadan total maliyeti: 11686 ₺ (Şuan ki fiyatlar değişkenlik göstermiş olabilir.)
Toplam ne kadar bütçe ayıracaksınız ? Gamebooster güç kaynağı alınmaz.

KS

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Toplam ne kadar bütçe ayıracaksınız ? Gamebooster güç kaynağı alınmaz.
İçindeki Psu power boost 550w fury diye biliyorum ama aynı marka altındalar galiba. Neden öyle dediniz? Ekran kartına 10000₺ kadar bir bütçe ayırabilirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
İçindeki Psu power boost 550w fury diye biliyorum ama aynı marka altındalar galiba. Neden öyle dediniz? Ekran kartına 10000₺ kadar bir bütçe ayırabilirim.
21k ya 4060 sistem alabiliyorsunuz ve güç kaynağınız daha düzgün bir model oluyor. Sistemi tek tek toplamanızın bir sebebi var mı ? Power boost rampage gamepower tarzı markaların güç kaynaklarından patlama sorunu adı altında konu açıp şikayetçi olan çok fazla insan var.

KS

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
21k ya 4060 sistem alabiliyorsunuz ve güç kaynağınız daha düzgün bir model oluyor. Sistemi tek tek toplamanızın bir sebebi var mı ? Power boost rampage gamepower tarzı markaların güç kaynaklarından patlama sorunu adı altında konu açıp şikayetçi olan çok fazla insan var.
Anladım bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Tek tek toplamamdaki sebep duruma göre ilerleyen zamanlarda tek tek 2. el satış gerçekleştirirken ki kolaylıktır.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Anladım bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Tek tek toplamamdaki sebep duruma göre ilerleyen zamanlarda tek tek 2. el satış gerçekleştirirken ki kolaylıktır.
Ne ? Hazır sistem alınca tek tek satılamayacağını size söyleyen kim ? Hazır sistem fiyat olarak da size avantaj sağlar.

KS

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ne ? Hazır sistem alınca tek tek satılamayacağını size söyleyen kim ? Hazır sistem fiyat olarak da size avantaj sağlar.
Hocam işlemciler Tray yada MPK ben şimdi işlemcimi satmak istesem 2. el olarak adam (kutusu var mı?) sorusunu yöneltecek bana gibi gibi açıklanabilir. Şuan zaten çoğu hazır sistemle aynı fiyata denk geliyor sistem. Psu konusunda bariz 1-2 konu harici bir şey göremedim fakat meme olmuş gibi görünüyor inşallah sıkıntı yaşamayız.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Hocam işlemciler Tray yada MPK ben şimdi işlemcimi satmak istesem 2. el olarak adam (kutusu var mı?) sorusunu yöneltecek bana gibi gibi açıklanabilir. Şuan zaten çoğu hazır sistemle aynı fiyata denk geliyor sistem. Psu konusunda bariz 1-2 konu harici bir şey göremedim fakat meme olmuş gibi görünüyor inşallah sıkıntı yaşamayız.
Almayın hocam psu powerboost. Sadece ben değil çok kişi de söylüyor bunu. Kutu olayı da boş bir şey adama diyeceksin ki ürün MPK olduğu için kutusu yoktur. Ne yapcak kutuyu koleksiyon sanki. Siz bilirsiniz fazladan para vermek istiyorsanız. Bence boş

KS

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Almayın hocam psu powerboost. Sadece ben değil çok kişi de söylüyor bunu. Kutu olayı da boş bir şey adama diyeceksin ki ürün MPK olduğu için kutusu yoktur. Ne yapcak kutuyu koleksiyon sanki. Siz bilirsiniz fazladan para vermek istiyorsanız. Bence boş
Fazladan para vermiyorum ki onu nereden çıkardınız. Psu konusunda hak veriyorum değiştirilebilir.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Fazladan para vermiyorum ki onu nereden çıkardınız. Psu konusunda hak veriyorum değiştirilebilir.
Fazladan para veriyorsunuz. Güç kaynağı ve kasa olmadan tüm parçalar 10489tl falan yapıyor 11k 4060 ekran kartıyla toplam 21489TL yapıyor.
Şu sistemi görseldeki gibi özelleştirseniz sizin sistemin güç kaynaksız ve kasasız halinden 500tl daha ucuza b550 anakartlı ve düzgün güç kaynaklı sistem alıyorsunuz. İşlemci intel diyeceksiniz zaten r5 5600 ün inteldeki rakibi 12400f duruma göre r5 5600 bazı oyunlarda öne de geçiyor.

Ekli dosyalar

• 1712501975337.png
    1712501975337.png
    62.7 KB · Görüntüleme: 6
KS

REL4X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Psu konusunda haklısın geri kalan konuda beni yıldırdın açıklamıyorum sana kendimi artık evet fazla para verdim 12400f hazır sistemler 23-24 bin bandındayken 21686 liraya(4060 10.000₺) 12400f sistem topladığım için özür dilerim. Vallahi yıldım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri