Sistem PC'ler Dışında Yakın Zamanda Donanım Kampanyaları Olacak Mı?

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hazır sistemler dışında sdd, klavye, mouse gibi donanımlarda indirim olacak mı? Forum indirimlerine baktım da sistem indirimleri dışında donanım indirimlerini en son temmuzda falan yapmışsınız sanırım, çok az mı yapılıyo donanımlarda indirim?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hazır sistemler dışında sdd, klavye, mouse gibi donanımlarda indirim olacak mı? Forum indirimlerine baktım da sistem indirimleri dışında donanım indirimlerini en son temmuzda falan yapmışsınız sanırım, çok az mı yapılıyo donanımlarda indirim?
Pc hocası Instagram adresi üzerinden yapılıyor.

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Donanım arşivi Abdullah bu konuda çok aktif, bu aralar acayip sponsorda aldı şirkete. Darısı PC hocasına..

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Firmalarla alakalı bir durum bu. Tedarikçinin elinde fazla stok olmadığı sürece donanım ürünlerinde olsun yada başka elektronik ürünlerde olsun indirimlere sıcak bakmaz..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri