Öneri Sistem Savaşlarına Katılmayı Düşünüyorum. Sizce Odam Nasıl

Squabless7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Merhabalar Arkadaşlar. Sistem savaşları serisine katılmayı düşünüyorum. Henüz odam bitmedi fakat sizce katılmalı mıyım? Ukrayna'da yaşayan bir Türk olarak Ukrayna temalı bir oda tasarladım. Bitince sizce katılmalı mıyım?

Sistem Bileşenleri

ASUS Dual Radeon RX 6750 XT OC Edition 12GB GDDR6
AMD Ryzen 5 5600
ASUS TUF GAMING LC 240 ARGB (Sıvı Soğutma)
ASUS PRIME B450M-K II
MSI MPG A650GF 650W
Kingston FURY Beast Black DDR4-3200 16GB
SSD WD Blue SN570 1TB

Klavye : Razer Ornata V3
Mouse: Razer DeathAdder Essential
Mikrofon: Razer Seiren Mini USB

Ekran Samsung Odyssey G4 Pivot

27' IPS Panel 1MS - 240 MHz

Ekli dosyayı görüntüle 21922
Ekli dosyayı görüntüle 21923
Ekli dosyayı görüntüle 21924
Masa link varmı

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Hocam özel değilse ukraynada mı yaşıyorsunuz?
Evet hocam 8 yıldır buradayım Başkent Kiev'de yaşıyorum bu durumdan dolayı Ukrayna temalı bir şeyler düşündüm. Kasayı alma nedenim bu kasaların her bir tanesinin satılması durumunda Ukrayna ordusuna yardım yapılıyor. İşgalden beri buradayım ve durmaya da devam edeceğim İşgal başladığı zamanlarda Ukrayna F-16 Pilotu (Kiev Ghost) çok Rus düşmanı öldürdü fakat kendisi Ruslar tarafından vurulan uçakta hayatını kaybetti. Kasa da onun izleri var. Ön kısmında da Ukrayna'ca ''Ukrayna Ordusuna Güveniyoruz'' yazmaktadır. @Greewe

1685799719874.png

Masayı yaptırdım hocam burada Kiev'de yapanlar var çok pahalı değil 4000 Grivna 2000 TL @Squabless7

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Evet hocam 8 yıldır buradayım Başkent Kiev'de yaşıyorum bu durumdan dolayı Ukrayna temalı bir şeyler düşündüm. Kasayı alma nedenim bu kasaların her bir tanesinin satılması durumunda Ukrayna ordusuna yardım yapılıyor. İşgalden beri buradayım ve durmaya da devam edeceğim İşgal başladığı zamanlarda Ukrayna F-16 Pilotu (Kiev Ghost) çok Rus düşmanı öldürdü fakat kendisi Ruslar tarafından vurulan uçakta hayatını kaybetti. Kasa da onun izleri var. Ön kısmında da Ukrayna'ca ''Ukrayna Ordusuna Güveniyoruz'' yazmaktadır. @Greewe

Ekli dosyayı görüntüle 22064

Masayı yaptırdım hocam burada Kiev'de yapanlar var çok pahalı değil 4000 Grivna 2000 TL @Squabless7
Anladım hocam.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Şöyle anlatayım Roket saldırıları hala devam ediyor. Buna rağmen buradayız. Tanrı yardımcımız olsun.
:( İnsan hayatı ciddi anlamda oyuncak gibi ya.
Umarım bir an önce geçer savaş

Yani bunu demek istemiyorum ama sizin gösterdiğiniz mücadeleyi suriyeliler gösterse ülkelerindeki rejim bu kadar güçlenemezdi

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
KİEV GEÇİLEMEZ
İnşallah Hocam :giggle: 🤘

:( İnsan hayatı ciddi anlamda oyuncak gibi ya.
Umarım bir an önce geçer savaş

Yani bunu demek istemiyorum ama sizin gösterdiğiniz mücadeleyi suriyeliler gösterse ülkelerindeki rejim bu kadar güçlenemezdi
Hocam yıllardır bu ülkenin ekmediğini yedik kazandık burada çalıştık. Bize düşen burada kalmaktır. Neden hala burada durduğumu soranlara Biz Suriyeli Değiliz. Türk'üz diyorum. 🤘

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
İnşallah Hocam :giggle: 🤘

Hocam yıllardır bu ülkenin ekmediğini yedik kazandık burada çalıştık. Bize düşen burada kalmaktır. Neden hala burada durduğumu soranlara Biz Suriyeli Değiliz. Türk'üz diyorum. 🤘
Helal olsun hocam

Bırak gösterdiğiniz gayreti 4de 1’ini gösterseler yine yeter.

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
@Greewe - Selamlar. Şimdi nasıl olmuş 2 adet monitör altılığı aldım. RGB Işıklandırma vs var. Arka planda kablolarda düzenlenecek.

photo_5470026681709349674_y.jpg

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
@Greewe - Selamlar. Şimdi nasıl olmuş 2 adet monitör altılığı aldım. RGB Işıklandırma vs var. Arka planda kablolarda düzenlenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 22192
daha hoş durmuş hocam :D odanız ahşap temalı olduğu için masanın yan taraflarına ahşap raf gibi şeyler koyup onuda yapay sarmaşıkla süsyleyebilirisinizy

yani odaya yakışcak şekilde yapay sarmaşık kullanın derim

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Merhabalar Arkadaşlar. Sistem savaşları serisine katılmayı düşünüyorum. Henüz odam bitmedi fakat sizce katılmalı mıyım? Ukrayna'da yaşayan bir Türk olarak Ukrayna temalı bir oda tasarladım. Bitince sizce katılmalı mıyım?

Sistem Bileşenleri

AMD Ryzen 5 5600
ASUS PRIME B450M-K II
MSI MPG A650GF 650W
SSD WD Blue SN570 1TB

hocam 10 numara gerçekden ama türkiyede yaşamıyorsunuz heralde yurt dışı gibi geldi bana

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
daha hoş durmuş hocam :D odanız ahşap temalı olduğu için masanın yan taraflarına ahşap raf gibi şeyler koyup onuda yapay sarmaşıkla süsyleyebilirisinizy

yani odaya yakışcak şekilde yapay sarmaşık kullanın derim
Tabi onu da işleme alayım :D

hocam 10 numara gerçekden ama türkiyede yaşamıyorsunuz heralde yurt dışı gibi geldi bana
Selamlar Hocam. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim @Ersin Işık :giggle: Ukrayna / Kiev'de yaşıyorum hocam 😌

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

Sistem Bileşenleri

AMD Ryzen 5 5600
ASUS PRIME B450M-K II
MSI MPG A650GF 650W
SSD WD Blue SN570 1TB

Bende katıldım resimleri falan gönderdim hala dönüş yapılmadı dışarıdaki manzara ve ortam iyiymiş tam müziği son ses açabileceğim bi ortam

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Bende katıldım resimleri falan gönderdim hala dönüş yapılmadı dışarıdaki manzara ve ortam iyiymiş tam müziği son ses açabileceğim bi ortam
Umarım yayınlanır hocam. Yayınlanırsa konu açarsanız bakayım. Çok güzel bir seri oluyor çünkü. Bu arada teşekkür ederim hocam. Karşı taraf ormanlık ve arkasında Tren yolu var. Sakin bir yer :giggle:

Semih48

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
hocam ayıp olmazsa bir şey sormak istiyorum. Genel medyadan gördüğümüz kadarı ile Ukrayna savaştan dolayı yaşanılmayacak şekilde duruyor. sizin bulunduğunuz bölgede yaşam nasıl acaba?

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
hocam ayıp olmazsa bir şey sormak istiyorum. Genel medyadan gördüğümüz kadarı ile Ukrayna savaştan dolayı yaşanılmayacak şekilde duruyor. sizin bulunduğunuz bölgede yaşam nasıl acaba?
Hocam işgalin ilk başında sadece TR'de gündem oldu. Sonrasında da unutuldu gitti fakat biz burada son 1 haftadır Roket saldırısı altındayız. Ve geceleri Roket seslerine veya Hava Savunma Sisteminin patlattığı cisimlere uyanıyoruz. Mayıs ayında sadece Ukrayna Hava Savunma Sistemi Başkent Kiev'de 254 Roket ve Drone toplamda olmak üzere düşürdü. Tr de ise haber değeri ya ancak bir yer vurulacak yada birileri ölecek. Bunlar olmadıkça TR'de haberlere burası çıkmıyor. Burada her şehir mutlaka sorun yaşar ve yaşamaya da maalesef devam edecek.

Elimde o kadar çok evimin balkonundan çektiğim patlama videosu var ki anlatamam. O roketlerin patlaması sırasında yataktan fırlıyoruz. Camalar titriyor ve gök yüzü aydınlanıyor. Hava savunma sistemi roketleri sağdan sola sürekli uçup duruyor ve çalışıyor. Buraya geçen hafta evin balkonundan çektiğim resmi paylaşayım. Video paylaşamıyorum. Çünkü yasak geldi. Yasağın nedeni ise Hava savunma sisteminin yerlerini Rusların keşif etmemesi için.

1685979898846.png

1685979951055.png

@Semih48 - Gece ve öğlen saatlerinde olan saldırı resmi ekledim. Burada olmaya devam edeceğiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri