Çözüldü Sistem topladım hata alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sekomms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba bugün ilk defa kendi sistemimi topladım ama over current have been detected on your usb device system will shutdown after 15 seconds hatası alıyorum bunun çözümü nedir acaba bana pcyi toplamam yardimci olabilecek biri varmı

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhaba bugün ilk defa kendi sistemimi topladım ama over current have been detected on your usb device system will shutdown after 15 seconds hatası alıyorum bunun çözümü nedir acaba bana pcyi toplamam yardimci olabilecek biri varmı
USB slotlarınızdan birinde kısa devre oluşmuş. Bilgisayarın güç kablosunu söküp anakartınızdan bios pilini çıkartın. 10 dk boyunca dakikada 2-3 kez power tuşuna basın(Bilgisayar güç kablosu sökük olsun). 10 dakikanın ardından bios pilinizi takabilirsiniz.

KS

sekomms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
USB slotlarınızdan birinde kısa devre oluşmuş. Bilgisayarın güç kablosunu söküp anakartınızdan bios pilini çıkartın. 10 dk boyunca dakikada 2-3 kez power tuşuna basın(Bilgisayar güç kablosu sökük olsun). 10 dakikanın ardından bios pilinizi takabilirsiniz.
Teşekkür ederim biraz önce çözdüm kasanin usb portlarından birinin içi kırılmış onu devre dışı bırakınca sorun çözüldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri