26.000-30.000 TL Sistem Toplama

Bilal95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
İntel
Ekran Kartı
Rtx
Merhabalar sayın arkadaşlar;
Ben bir kasa toplamak istiyorum çok anlamadığım bir konudur kendi halim ile 2 seçenek topladım ama bunlardan daha iyi performans alırsın diyen olursa seçeneklere açığım. Fiyat konusunda çok kararsızım en fazla 40k
IMG_2414.jpeg
IMG_2417.jpeg

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
KS

Bilal95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyun için kullanılacak ama renderda alabilmem lazım sadece kasa fiyatı

Ya bana öyle birşey lazım ki ileride işlemciyide ekran kartını yükseltebileyim şuan en aktif olarak oynadığım oyunlar gta5 bdo

Ya bana öyle birşey lazım ki ileride işlemciyide ekran kartını yükseltebileyim şuan en aktif olarak oynadığım oyunlar gta5 bdo

Son düzenleme:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Oyun için kullanılacak ama renderda alabilmem lazım sadece kasa fiyatı

Öncelikle İtopyadan direk uzaklaş derim, Ekran kartı üzerinden render alamıyor musun ? Ekran kartını iyi tutsak ? İntelin son nesil işlemcilerine yaklaşmanı pek önermem
Şunu görseldeki gibi özelleştirirsin mesela, illa gerekiyorsa gene bakarız ama şikayetçi çok insan var

Ekli dosyalar

• 1721916419045.png
    1721916419045.png
    61.7 KB · Görüntüleme: 10
KS

Bilal95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şöyle birşey de yapabilirim 1-2 ay idarelik ekran kartı alıp işlemciyi yükset tutup 1-2 içerisinde daha iyi bir ekran kartıda alabilirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Şöyle birşey de yapabilirim 1-2 ay idarelik ekran kartı alıp işlemciyi yükset tutup 1-2 içerisinde daha iyi bir ekran kartıda alabilirim.
Yani o tarz bir şey yapılacaksa genelde tek tek almak gerekiyor parçaları farklı farklı sitelerden, hazır sistem olarak 7800x3d+4060 veya 7900+4060 gibi kombolar pek görmüyoruz

KS

Bilal95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam tek parça parçada toplarım problem değil sen bana parça önerebilirsen oda çok işimi görür

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Hocam tek parça parçada toplarım problem değil sen bana parça önerebilirsen oda çok işimi görür
Ekran kartı 2. el gidebilirsin belki, total 45k falan yapıyor bütçeyi aşıyor biraz, rami 16 yapabiliriz ekran kartı 2. el bakarsın belki

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Render alacağım derken VRAY mı kullanılacak.Vray ise Vray cpu mu yoksa GPU mu.

KS

Bilal95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartı 2. el gidebilirsin belki, total 45k falan yapıyor bütçeyi aşıyor biraz, rami 16 yapabiliriz ekran kartı 2. el bakarsın belki
Tamamdır çok sağol

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri