Soru Sizce Gta 6 Kaç Fps Verir

Moderig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aslında bu konuyu eğlence için açtım 4070 ekran kartı ve r7 7700 işlemci ile gta 6 1080p de yada 2k da hangi grafiklerde oynatır diye sizin düşüncenizi sorucaktım size göre ne kadar verir ultrada oynatır mı filan diye ?

firatness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
i think max ayarlarda 1080p de 60 üstü verir ama 2 k da 30-40 fps diye tahmin ediyorum, neden tahminediyorum? Rockstarın mekanikleri ve motoru henüz çağ atlamak için gelişmedi, adamlar üzerine koyamadılar, en fazla aydınlatmada siste çağ atladılar Gta6 bilmediğimiz bir şey ama rockstarın işleyişini ve oyun motorunu biraz baz aldığımızda az çok denklemi çözebiliyorsunuz, istersen Gta 6 çıkınca bana ulaş söylediğim değerler çıkacaktır aşağı yukarı

KS

Moderig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
i think max ayarlarda 1080p de 60 üstü verir ama 2 k da 30-40 fps diye tahmin ediyorum, neden tahminediyorum? Rockstarın mekanikleri ve motoru henüz çağ atlamak için gelişmedi, adamlar üzerine koyamadılar, en fazla aydınlatmada siste çağ atladılar Gta6 bilmediğimiz bir şey ama rockstarın işleyişini ve oyun motorunu biraz baz aldığımızda az çok denklemi çözebiliyorsunuz, istersen Gta 6 çıkınca bana ulaş söylediğim değerler çıkacaktır aşağı yukarı
Tamamdır :)) bu yaz sistemi alabilirsem gta 6 çıkınca yazıcam sana :))

KS

Moderig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
GTA 6 bilgisayara 2027de çıkması ön görülüyor. 4070 o zamana 1080p kartı haline gelir.
oda doğru yaa 2027 ye daha 3 yıl var :/// simdi 3 yıl spoiler yememem lazım (rdr2 ye yaptığım gibi çünki hala hikayesini filan bilmiyorum :O)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri