Çözüldü Sistem yeniden başlat dediğimde kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Hocam onuda denedim gene olmuyor
Normalde Enter Tuşuna Basıp Windows'u Normal Olarak Başlaması Lazım Veya 9 Seçeneğini Seçip Devre Dışı Bırakıp Yeniden Başlaması Lazım Sende Nedense? Bunlar Olmuyor.. Windows Kurarken Karşına Bir Hata Çıktı Mı? Peki Kardeşim..

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Normalde Enter Tuşuna Basıp Windows'u Normal Olarak Başlaması Lazım Veya 9 Seçeneğini Seçip Devre Dışı Bırakıp Yeniden Başlaması Lazım Sende Nedense? Bunlar Olmuyor.. Windows Kurarken Karşına Bir Hata Çıktı Mı? Peki Kardeşim..
Hiçbir sıkıntı olmadı bilgisayarım zaten pchocası gg6 windows u tekrar kendisi yükledi pc

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Hiçbir sıkıntı olmadı bilgisayarım zaten pchocası gg6 windows u tekrar kendisi yükledi pc

Hiç Bir Kurulum Yapmadıysan Eğer Kardeşim, Tekrar Format Atma Şansın Var Mı? Bilgisayara Çünkü Yeniden Başlat Dediğin Zaman Bilgisayar Kapanmaması Lazım Muhtemelen. Format Sırasında Eksik Bir Kurulum Gerçekleşmiş Olabilir..

Format Atarsan Eğer Dikkatli Okuyup O Şekilde Yapmanı Öneririm Sana Sorun Çıkarsa 'da Konu Paylaşıp Yardımcı Oluruz Sana Gene Kardeşim..

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Şuan cmd üzerinden hatalı dosya
Hiç Bir Kurulum Yapmadıysan Eğer Kardeşim, Tekrar Format Atma Şansın Var Mı? Bilgisayara Çünkü Yeniden Başlat Dediğin Zaman Bilgisayar Kapanmaması Lazım Muhtemelen. Format Sırasında Eksik Bir Kurulum Gerçekleşmiş Olabilir..

Format Atarsan Eğer Dikkatli Okuyup O Şekilde Yapmanı Öneririm Sana Sorun Çıkarsa 'da Konu Paylaşıp Yardımcı Oluruz Sana Gene Kardeşim..
Hocam konu dağıldı 1 dk bakın şimdi yeniden başlattığımda kapanma sorunu düzeldi ama onun yanında mavi ekran hatası vardı o halen devam ediyor ben onu demek istiyorum nasıl düzelticez

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Şuan cmd üzerinden hatalı dosya

Hocam konu dağıldı 1 dk bakın şimdi yeniden başlattığımda kapanma sorunu düzeldi ama onun yanında mavi ekran hatası vardı o halen devam ediyor ben onu demek istiyorum nasıl düzelticez
O Zaman Şunu Dener Mısın? Birde..

CMD Yazıp Yönetici Olarak Çalıştırıp Aşağıdaki Komutu Yazar Mısın?

bcdedit /set {globalsettings} advancedoptions false

İşlem Başarılı Diye Size CMD Üzerinden Yazı Çıkacak Sonra Yeniden Başlatın..

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
O Zaman Şunu Dener Mısın? Birde..

CMD Yazıp Yönetici Olarak Çalıştırıp Aşağıdaki Komutu Yazar Mısın?

bcdedit /set {globalsettings} advancedoptions false
Allah razı olsun hocam teşekkür ettim oldu sonunda be <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri