Sistem yeterlimi rust için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Minimum sistem gereksimini karşılıyor fakat önerilende 8gb ram var oyunda iyi bir deneyim yasamak istiyorsan 4gb daha ram takman gerekiyor

InFlames' Alıntı:
Minimum sistem gereksimini karşılıyor fakat önerilende 8gb ram var oyunda iyi bir deneyim yasamak istiyorsan 4gb daha ram takman gerekiyor

Hatta senin ram inin 16 gb olması gerekiyor

KS

Eren İnce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ram takdırcam mesela şuan 4 gbb ram var yanına 4 gb ram daha koyabilirmiyiz yoksa onu cıkarıp 8gb ram mı takmamız lazım

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Eren İnce' Alıntı:
ram takdırcam mesela şuan 4 gbb ram var yanına 4 gb ram daha koyabilirmiyiz yoksa onu cıkarıp 8gb ram mı takmamız lazım

Takarsın büyük ihtimal senin ram takma girişim kac adet olduğunu bilmiyorum mesela benim 4 tane ram takma alanım var

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
InFlames' Alıntı:
Eren İnce' Alıntı:

Takarsın büyük ihtimal senin ram takma girişim kac adet olduğunu bilmiyorum mesela benim 4 tane ram takma alanım var

Birde işletim sistemi uymaz işletim sistemin Windows 10 olması lazım dediğine göre

KS

Eren İnce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
w10 olması neden gerekiyor arkadaşda 16 gb var işletimi w7

E

expert

Guest
4 gb ram üstü için Windows 64 bit yüklemeniz yeterli
Anakartiniz da en 2 slot vardır 4+4 takabilir veya 8+4 veya 8+8 de yapabilirsiniz dikkat etmeniz gereken ram frekans hızlarının aynı olmasi ve cl 11 se diğer ram de cl 11 olmasi gerekir normal çalışmada sıkıntı vermez fakat oc yapınca mavi ekrana düşer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri