Çözüldü Sisteme Görüntü gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Herkese merhaba incehesaptan aldığım daemon sistem geldi ama pcyi açtığımda görüntü kesildi ardından format attım bilgisayar açıldı whql driver yuklerken yine aynı şekil görüntü kesildi şimdi hiç açılmıyor ama sıkıntısız bir şekilde biosa falan girebiliyorum
İşlemci Ryzen 5 5500
Ekran kartı 6700xt
Anakart Asus B450 MK II

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Herkese merhaba incehesaptan aldığım daemon sistem geldi ama pcyi açtığımda görüntü kesildi ardından format attım bilgisayar açıldı whql driver yuklerken yine aynı şekil görüntü kesildi şimdi hiç açılmıyor ama sıkıntısız bir şekilde biosa falan girebiliyorum
İşlemci Ryzen 5 5500
Ekran kartı 6700xt
Anakart Asus B450 MK II
Driver kurulurken ekran gidip gelebilir bu normal diye biliyorum

KS

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Şuan Elimde Termal Macun Olmadığı İçin Açmıyorum Yarın Alacağım Termal Macun Süreğim valorant oynarken pc kapanıyor fişi çekmeden açılmıyor
Bilgisayarı "Bilgisayarı kapat" demeden fişden çekmeyin hocam sistem gg olabilir. O zaman termal macunu halledince yardımcı oluruz.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Şuan Elimde Termal Macun Olmadığı İçin Açmıyorum Yarın Alacağım Termal Macun Süreğim valorant oynarken pc kapanıyor fişi çekmeden açılmıyor
Anladığım kadarıyla sıcaklıktan kapanıyor değil mi ?
UV yapmayı denediniz mi ?

KS

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
1664993393779.png

Cpu Hızı sürekli 4 ghz civarında
Anladığım kadarıyla sıcaklıktan kapanıyor değil mi ?
UV yapmayı denediniz mi ?

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Sistem boşta bende de 4 GHz üstünde. Bunda bir sorun yok ama sizin sıcaklık epey yüksekmiş. Arkadaşların da dediği gibi muhtemelen termal macun sürülmedi ama onda şu kafa karıştırıcı sıfır stok soğutucular termal macunla geliyor. Sıcaklığı hangi program ile kontrol ediyorsunuz acaba?

KS

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Sistem boşta bende de 4 GHz üstünde. Bunda bir sorun yok ama sizin sıcaklık epey yüksekmiş. Arkadaşların da dediği gibi muhtemelen termal macun sürülmedi ama onda şu kafa karıştırıcı sıfır stok soğutucular termal macunla geliyor. Sıcaklığı hangi program ile kontrol ediyorsunuz acaba?
Windows Güncellemesi yaptım anlamadığım bir şekilde sıcaklık baya düştü 55 60 derece sıcaklıklarda geziyor oyundayken

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Windows Güncellemesi yaptım anlamadığım bir şekilde sıcaklık baya düştü 55 60 derece sıcaklıklarda geziyor oyundayken
O zaman sıkıntı yok masaüstünde de problem yoksa sıcaklıklar in konu çözülmüş demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri