sistemi upgrade etmek istiyorum yardım eder misiniz?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam kısa ömürlü derken ne kadar kısa mesela, ben hikaye oyunlarını 2K da İ511600K/KF ile oynamayı, PUBG Valorant gibi oyunları da yüksek fps için 1080P de oynamayı düşünüyorum da.
Yeni çıkan oyunların grafikleri daha yükseleceği için ilerleyen zamanda çıkan oyunlarda ekran kartınız yetmeyecektir.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Hocam kısa ömürlü derken ne kadar kısa mesela, ben hikaye oyunlarını 2K da İ511600K/KF ile oynamayı, PUBG Valorant gibi oyunları da yüksek fps için 1080P de oynamayı düşünüyorum da.
Hikayeli oyunlar da 2k için 3070 ti 1-2 sene sonra yetersiz kalmaya başlar.

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Kendi bilgisayarımı kendim topluyorum ve ekran kartını temin ettim bile maalesef.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Peki ne yapmamı önerirsiniz ?
İmkanınız varsa şu an sisteminiz yetiyorsa, ddr5 sistemler olgunlaşınca, sistemi komple satıp yeni almanız. Şahsen imkanım olursa ilerde bende öyle yapmayı düşünüyorum. İlerde ne olacağı meçhul fiyat artışlarından da endişe ediyorsanız risk almayıp güncelleyebilirsiniz.

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
İmkanınız varsa şu an sisteminiz yetiyorsa, ddr5 sistemler olgunlaşınca, sistemi komple satıp yeni almanız. Şahsen imkanım olursa ilerde bende öyle yapmayı düşünüyorum. İlerde ne olacağı meçhul fiyat artışlarından da endişe ediyorsanız risk almayıp güncelleyebilirsiniz.
Bu arada sistemi henüz toplamadim elimde sadece ekran kartı ve sıvı soğutucu var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri