Sistemim GTA V Oynatırmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Oynarsınız ancak RAM sayınız 1 adetse FPS olarak neredeyse yarı yarıya kayıp ile oyun oynayacaksınız. Örnek LOW ayarlarda 60 FPS alacaksanız 30 FPS filan alırsınız. Örnek değer veriyorum bu değerleri alacaksınız demiyorum.

KS

KaanHalaç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Oynarsınız ancak RAM sayınız 1 adetse FPS olarak neredeyse yarı yarıya kayıp ile oyun oynayacaksınız. Örnek LOW ayarlarda 60 FPS alacaksanız 30 FPS filan alırsınız. Örnek değer veriyorum bu değerleri alacaksınız demiyorum.

ben dizüstü bilgisayar kullanıyorum büyük ihtimal 8GB ram sadece bir slotta ama emin değilim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Büyük ihtimalle öyledir. 4500U Gaming Test yazarsanız YouTube üzerine oyun performansını görebilirsiniz. Ancak testlerin büyük ihtimalle çoğu 2 bellek ile yani DUAL Channel RAM özelliğini kullanan videolardan oluşuyordur. Çift bellek olduğu zaman DUAL Channel özelliği aktif oluyor ve performans doğrudan özellikle APU sistemlerde çok etkileniyor.

KS

KaanHalaç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Büyük ihtimalle öyledir. 4500U Gaming Test yazarsanız YouTube üzerine oyun performansını görebilirsiniz. Ancak testlerin büyük ihtimalle çoğu 2 bellek ile yani DUAL Channel RAM özelliğini kullanan videolardan oluşuyordur. Çift bellek olduğu zaman DUAL Channel özelliği aktif oluyor ve performans doğrudan özellikle APU sistemlerde çok etkileniyor.

Peki bu sistem ile hangi pc oyunlarını çok rahat kasmadan oynarım?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
KaanHalaç' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:
Peki bu sistem ile hangi pc oyunlarını çok rahat kasmadan oynarım?

FPS bazında net bilgiler için testlere bakın. Size daha önce de söylediğim gibi en basit sonuçlara YouTube üzerinden 4500U Gaming Test yazıp ulaşabilirsiniz. Ancak testlerin sistem özelliklerine dikkat eğer çift bellek ile test ediliyorsa sizin makinede en az %30 daha az FPS alacaksınız.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Cvp: Sistemim GTA V Oynatırmı?

Oynarsınız hocam ama yüksekte bir performans beklemek yanlış olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri