Sistemim ne kadar eder ? Yardımcı olabilir misiniz ?

yareyaredaze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İyi günler arkadaşlar sistemimi satmak istiyorum kullanmak çok nasip olmadı ne kadara satabilirim piyasadan hiç anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.7 ay gibi bir süre kullandım sonra kutulayıp kilerde durdu.

Parçalar:
İşlemi : Amd ryzen 7 2700x
Soğutucu : Amd wraith prism rgb
Ekran Kartı : Galax 1660 super 6gb
Ssd : Adata SU630 480gb
Ana Kart : ASrock B450M
Ram : xpg spectrix 3000mhz 2X8gb
Kasa : Dark Vision
Psu : High Power 700w 80+

Harici Bileşenler

Kulaklık : Steelseries arctic 5 2019 white
Klavye : Redragon k552 tkl klavye
Mouse : Steelseries rival 300
Monitör : Aoc 144 hz 1ms Kod C24G1

Hepsini beraber verip kurtulmak istiyorum ne kadara satabilirim dediğim gibi piyasayı bilmiyorum çok kullanamadım bilgisayarı da . Yardımcı olursanız sevinirim NOT : BU BİR SATIŞ İLANI DEĞİLDİR YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN SAYGILAR

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hepsi beraber 13.500₺-14k civarlarına ilana koyulabilir bence.

KS

yareyaredaze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Teşekkür ederim 15.000 ilan hazırlayacağım pazarlık payı 1000tl civarı olsun o zaman mantıklı mıdır ?

KS

yareyaredaze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
bence parçaları tek tek satabilirisiniz o zaman alım daha çok olabilir (parçadan kasıt kulaklık klavye mouse falan)
hocam öyle yapabileceğim bir vaktim yok toplu vereyim derdindeyim dediğiniz gibi harici bileşenlerin fiyatları baya artmış fakat tek tek satabilecek vaktim yok

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
hocam öyle yapabileceğim bir vaktim yok toplu vereyim derdindeyim dediğiniz gibi harici bileşenlerin fiyatları baya artmış fakat tek tek satabilecek vaktim yok
anladım hocam sadece tavsiyeydi yinede güzel sisteminiz sormamda sakınca yoksa sistemi neden satıyorsunuz ihtiyaç dahilinde değil mi artık yada yenilemeyimi düşünüuorsunuz

KS

yareyaredaze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
anladım hocam sadece tavsiyeydi yinede güzel sisteminiz sormamda sakınca yoksa sistemi neden satıyorsunuz ihtiyaç dahilinde değil mi artık yada yenilemeyimi düşünüuorsunuz
Hocam ben aldıktan sonra 7 ay kullandım sonra streçleyip kutulayıp kilere kaldırdım bir sınava hazırlanıyorum yurt dışında o yüzden kullanmıyorum madem satayım diyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri