Sistemimi GamingGen’e Garantiye Gönderdim

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
2020 Aralıkta Aldığım Sistemi bir takım sorunlar oldığu içinbugün gaminggene , ekran kartını çıkarıp kutulayarak gönderdim ama kargocu sigortası olmadığını ve kırılırsa vs kimsenin sorunlu olmadığını söyledi kasayı gayet sağlam bir şekilde paketledim kırılması vs durumu olurmu sizce ? Olursada ne gibi yasal yollara başvurabilirim kargo için (GamingGen İçin Değil)

Son düzenleme:

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
2020 Aralıkta Aldığım Sistemi bir takım sorunlar oldığu içinbugün gaminggene , ekran kartını çıkarıp kutulayarak gönderdim ama kargocu sigortası olmadığını ve kırılırsa vs kimsenin sorunlu olmadığını söyledi kasayı gayet sağlam bir şekilde paketledim kırılması vs durumu olurmu sizce ? Olursada ne gibi yasal yollara başvurabilirim kargo için (GamingGen İçin Değil)
Dediğine göre, başına birşey gelmemesi için dua etmelisin:D Muhtemelen kargoyu şikayetvara yazsan iletişime geçip sorunu çözmeye çalışabilirler.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Hep aynı şey söylüyorlar bir laptop gönderdim adanaya pıt pıttan laptop gözükmüyor
gelmiş kırılabilir diyor dedim kırılsın.
Hocam yurtiçi ile gönderdim birde allaha emanet gidecek korkuyorum birde üstüne imza attırdılar kargonun başına birsey gelirse sorumlu değiliz diye :D

Dediğine göre, başına birşey gelmemesi için dua etmelisin:D Muhtemelen kargoyu şikayetvara yazsan iletişime geçip sorunu çözmeye çalışabilirler.
Hocam korkutmayın ya 😂

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Amazon iadesi bilgisayar gönderirken bana da aynısı dendi kabuş etmeyince gönderiyi almıyorlar. Amazona bildirdim, onay verince yolladım. Göndermek için sorumluluk almadıklarına dair yazıda imzalattılar.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225

Ekli dosyalar

• 11EDF46E-0B77-45F5-8AAD-0B4A4DDD4DF6.jpeg
    11EDF46E-0B77-45F5-8AAD-0B4A4DDD4DF6.jpeg
    80.1 KB · Görüntüleme: 16

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri