Sistemimi kendim kurdum, çökmeler ve performans düşüklüğü yaşıyorum yaptığım ayarlamalardan dolayı olabilir mi ?

KS

cuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam bahsettiğiniz sorun ekran kartı gibi duruyor. Ben izoly sıvı soğutmayı kim önerdi, performansı nasıl, kaö derecede işlemci diye merak ettim. İzoly markasına çıkardıkları sistemlerden dolayı güven duymuyorum. Sıcaklık testinde sorun olursa en kısa sürede sistem sağlığı için değiştirinmeniz iyi olur.
izolyi bir öneri ile almadım kendim denemek istedim basic stok soğutucudan daha performanslı olacağını düşündüğüm için aldım ufak bir araştırma sonrasında. sıcaklık değerlerim düşük ve aldığımdan beri ısınma sorunu ile henüz hiç karşılaşmadım. ama bir zararı var mı en ufak fikrim yok.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
izolyi bir öneri ile almadım kendim denemek istedim basic stok soğutucudan daha performanslı olacağını düşündüğüm için aldım ufak bir araştırma sonrasında. sıcaklık değerlerim düşük ve aldığımdan beri ısınma sorunu ile henüz hiç karşılaşmadım. ama bir zararı var mı en ufak fikrim yok.
Cevabınız için sağolun hocam. Umarım sorun çıkmadan güle güle kullanırsınız. Çok eski işlemcili sistemleri rgb ile sattıkları için izoly karşı ön yargılıyım sadece.
Stok soğutucusu muhteşem olmasada idare ederdi 5600 işlemcinin. Arkadaşım da 2 aydır sıcaklıktan yakınmadan kullanıyor. 120 mm ve izoly seçilmesine şaşırdım sadece. Tekrardan güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, sağlıklı günler

• Beğen
Reactions: cuo
KS

cuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Cevabınız için sağolun hocam. Umarım sorun çıkmadan güle güle kullanırsınız. Çok eski işlemcili sistemleri rgb ile sattıkları için izoly karşı ön yargılıyım sadece.
Stok soğutucusu muhteşem olmasada idare ederdi 5600 işlemcinin. Arkadaşım da 2 aydır sıcaklıktan yakınmadan kullanıyor. 120 mm ve izoly seçilmesine şaşırdım sadece. Tekrardan güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, sağlıklı günler
sistemimi biraz da maddi durum şekillendiriyor malum :) fikriniz benim için önemli daha fazla gözlemleyip bu durumu inceleyeceğim gidişatı değerlendirmem gerekiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri