Soru Sistemimi Nerede Satabilirim?

FBR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar, eski sistemimi nerede satabilirim parça parça veya komple. Satarken nelere dikkat etmem lazım?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Hocam sarı sitelerde ilk para mı göndercekler yada ben mi kargoluycam. Hani Hb gibi para önce havuza ordan satıcıya geçmiyor diye biliyorum.
Güvende ile öyle siz yolluyorsunuz oda parayı ödüyor sorunsuz teslim alınca sizin yanınızda basıyor otomatik para size gidiyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Sarı site, dolap, facebook grupları

KS

FBR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam konuyu bölüyorum da eski sistemin özellikleri neydi acaba?
Hocam sistemin özellikleri
İ3 6098p işlemci
gigabyte h110m s2h anakart
8 Gb 2133 Ram

Güvende ile öyle siz yolluyorsunuz oda parayı ödüyor sorunsuz teslim alınca sizin yanınızda basıyor otomatik para size gidiyor
Sarı sitede (shbndn) de öyle özellik var mı? Hiç kullanmadım :D Bir de biz niye Ajan gibi sarı stie filan diyoz başka sitenin ismini demek yasak mı burda :D

facebook gruplarında hızlı satılır
Hocam bir de hangi gruplar var face hiç kullanmam. Özelden de yazabilirsiniz

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Hocam sarı sitelerde ilk para mı göndercekler yada ben mi kargoluycam. Hani Hb gibi para önce havuza ordan satıcıya geçmiyor diye biliyorum.
Param güvende ile satış yaptığınız zaman alıcı parayı sarı siteye aktarıyor havuzda bekliyor para kargo alıcıya ulaştıktan sonra 3 gün onay verme süresi var eğer onay verirse para size 1 ila 5 iş günü içerinde aktarılıyor. Eğer onay vermezse iade işlemi gerçekleştiriliyor.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Param güvende ile satış yaptığınız zaman alıcı parayı sarı siteye aktarıyor havuzda bekliyor para kargo alıcıya ulaştıktan sonra 3 gün onay verme süresi var eğer onay verirse para size 1 ila 5 iş günü içerinde aktarılıyor. Eğer onay vermezse iade işlemi gerçekleştiriliyor.
ama iade etmeme durumu da var maalesef kötü niyetli biri ise hem onaylamayıp hem de iade etmeyebilir dikkat etmek lazım ben olsam önce ücreti alır sonra kargoya verirdim

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
408
Sarı sitede ilan ver. Satışı bulunduğun yerden elden yap.

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
ama iade etmeme durumu da var maalesef kötü niyetli biri ise hem onaylamayıp hem de iade etmeyen kişiler de var dikkat etmek lazım ben olsam önce ücreti alır sonra kargoya verirdim
Hocam dediğin şeyi yapamazsın param güvende ile çalışıyor zaten iade etmeme gibi bir durum eğer ki 3 gün sonunda alıcı onay vermezse kendisi onaylıyor sarı site.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Hocam dediğin şeyi yapamazsın param güvende ile çalışıyor zaten iade etmeme gibi bir durum eğer ki 3 gün sonunda alıcı onay vermezse kendisi onaylıyor sarı site.
otomatik onaylandığını bilmiyordum bir süre sonra öğrendiğim iyi oldu

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
otomatik onaylandığını bilmiyordum bir süre sonra öğrendiğim iyi oldu
Sizin dediğiniz gibi bir arkadaş ürünü teslim aldı 3 günlük süre boyunca son dakikaya kadar onaylamadı mesaj atıyordum neden onaylamıyorsun diye cevap vermiyordu. 3 günlük süreç bittiği an paranız banka hesabınıza aktarılmış mesajı geldi.

KS

FBR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam peki ürünü iade etti ürün bize gelene kadar para sitede bekliyor biz gelen parçanın doğruluğunu onaylarsak mı para eski sahibine gidiyor :D sattığımız ürün bize gelince farklı bir ürün göndermiş olduğunu görürsek napcaz :DD teknolojik üründe kandırma işi sıkıntı.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Sizin dediğiniz gibi bir arkadaş ürünü teslim aldı 3 günlük süre boyunca son dakikaya kadar onaylamadı mesaj atıyordum neden onaylamıyorsun diye cevap vermiyordu. 3 günlük süreç bittiği an paranız banka hesabınıza aktarılmış mesajı geldi.
anladım hocam öğrendiğim iyi oldu

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Hocam peki ürünü iade etti ürün bize gelene kadar para sitede bekliyor biz gelen parçanın doğruluğunu onaylarsak mı para eski sahibine gidiyor :D sattığımız ürün bize gelince farklı bir ürün göndermiş olduğunu görürsek napcaz :DD teknolojik üründe kandırma işi sıkıntı.
Hocam orasını bilmiyorum hiç iade sorunu yaşamadım sattığım tüm ürünler onaylandı bir kere sorun yaşadım onu da sarı site onayladı zaten.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri