Soru Sıvı Metal Ömrü

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İşlemci
Ryzen 7 4800H
Ekran Kartı
GTX 1650
Asus Rog Strix G15 513-İH laptopum var 3 yıldır bakım yapmadim yarın acip temizlicem felan pc de sıvı metal var alındığından beri (3 yıl) hiç değiştirmedim sizce yarın yeni sıvı metal alıp degistiriyimmi

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
Tehlikeli, uzun ömürlü ve sıcaklıkları epey düşürüyor. Bunlar genel özeti...

Noctua // Cm Master gel // Mx4 gibi macunlar da işinizi görür risk olmaz tercih sizin.

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Tehlikeli, uzun ömürlü ve sıcaklıkları epey düşürüyor. Bunlar genel özeti...

Noctua // Cm Master gel // Mx4 gibi macunlar da işinizi görür risk olmaz tercih sizin.
Mx4 termal macun sipariş ettim sizce sıvı metali temizleyip macunmu süreyim

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
Mx4 termal macun sipariş ettim sizce sıvı metali temizleyip macunmu süreyim
Daha önce sıvı metal uyguladıysanız yine yapabilirsiniz. Sıcaklıklar olarak daha memnun eder.

Ama yok bakım ilk kez siz bakım yapacaksanız mecbur temizleyip normal termal macun süreceksiniz.

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Daha önce sıvı metal uyguladıysanız yine yapabilirsiniz. Sıcaklıklar olarak daha memnun eder.

Ama yok bakım ilk kez siz bakım yapacaksanız mecbur temizleyip normal termal macun süreceksiniz.
Neden şuan açıp sıvı metal süremezmiyim

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
falan ın yazılışını dahi bilmeyen birisinin sıvı metal uygulamasını yapabileceğini düşünmüyorum.

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
falan ın yazılışını dahi bilmeyen birisinin sıvı metal uygulamasını yapabileceğini düşünmüyorum.
Telefon benim değil arkadaşımın telefonundan yazıyorum oto düzeltmiş keşke köstek olucaginiza cevap verseydiniz

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yok Reis mx4 orjinaldi genede (teknobiyotikten almıştım) iptal ettim thermal grizy 12.5 mk lik Alicam 1 gramlik yeter demi

Arctic mx4 ü iptal et sahte macun çıkarsa patlarsın ve zaten sende sıvı metal var en iyisi yine sıvı metal uygulamak
linkler aşağıda

macun:

kapton bant:

uygulanışı:

Sıvı metal uygulamak istemiyorum bütçem yok

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
sonuç olarak benim dediğime gelmiş olay. Görünen köy kılavuz istemiyorsa gören toxic mi oluyor reis :D
Hayır gören toxic olmuyor ama mesela tek başına yapabileceğimi sanmıyorum diyebilirsin insanları yazım yanlışından dolayı assagilamana gerek yok

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Hayır gören toxic olmuyor ama mesela tek başına yapabileceğimi sanmıyorum diyebilirsin insanları yazım yanlışından dolayı assagilamana gerek yok
aşağılamak değil. Yapamayacağı belli güzelleme yapmaya gerek yok. Bi hevesle 3 kuruş parası var onu da çöp etmesin diye açık açık söyledim isteyen toxic desin isteyen realist bakıyor desin...

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Yok Reis mx4 orjinaldi genede (teknobiyotikten almıştım) iptal ettim thermal grizy 12.5 mk lik Alicam 1 gramlik yeter demi

o zaman thermal grizzly hydronaut var en mantıklısı onu uygulamak olur

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600

Kendinden sıvı metalli rog serisi bir cihazda sıvı metali silip mx4 sürmek ahmaklık olur. Mx4 zaten laptopta kullanım için cıvık bir macun, yoğun oyun oynuyorsanız 3-4 aya pumpout yapardı. Zaten laptop fabrikasyon sıvı metalli, gerekli önlemler vardır çip çevrelerinde. Sıvı metalin ömrü 5-6 yıl var aslında kenarlara dağılmadığı sürece. İğne gibi bir şeyle kenarlara kayan sıvı metali ortaya toplayıp, fan toz temizliği yapıp da kapayabilirsin. Bir yere sıvı metal damlatma yeter. Bir süre sonrs sıvı metal soğutma bloğuna işliyor, daha iyi performans gösteriyor. 3 yılda zaten işlemiştir işleyeceği kadar, en iyi performansı sıvı metalle alırsın. Arkadaş pullsarın sıvı metalini aldı, memnun.

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Kendinden sıvı metalli rog serisi bir cihazda sıvı metali silip mx4 sürmek ahmaklık olur. Mx4 zaten laptopta kullanım için cıvık bir macun, yoğun oyun oynuyorsanız 3-4 aya pumpout yapardı. Zaten laptop fabrikasyon sıvı metalli, gerekli önlemler vardır çip çevrelerinde. Sıvı metalin ömrü 5-6 yıl var aslında kenarlara dağılmadığı sürece. İğne gibi bir şeyle kenarlara kayan sıvı metali ortaya toplayıp, fan toz temizliği yapıp da kapayabilirsin. Bir yere sıvı metal damlatma yeter. Bir süre sonrs sıvı metal soğutma bloğuna işliyor, daha iyi performans gösteriyor. 3 yılda zaten işlemiştir işleyeceği kadar, en iyi performansı sıvı metalle alırsın. Arkadaş pullsarın sıvı metalini aldı, memnun.
zaten önerebileceğim en iyi normal ve sıvı metal termal macunları öneriyorum daha ne istiyor anlamadım

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
sıvı metali temizledim 12.5 mK lık thermal grizly sürdüm soğutma açısından çok gayet memnunum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri