Sıvı soğutma öneri

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Selamlar Arkadaşlar
Max 2k olcak şekilde 240mm bir sıvı soğutma arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Selamlar Arkadaşlar
Max 2k olcak şekilde 240mm bir sıvı soğutma arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
bunları tavsiye ederim

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
bunları tavsiye ederim
peki sizce thermaltake mi yoksa phanteks glacier one mı birde kasam full siyah beyaz sıvı soğutma renkleri daha iyi yayar güxel gözükür aslında ama nasıl gözükür bilemiyorum sizce nasıl bir yön izlemeliyim

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
peki sizce thermaltake mi yoksa phanteks glacier one mı birde kasam full siyah beyaz sıvı soğutma renkleri daha iyi yayar güxel gözükür aslında ama nasıl gözükür bilemiyorum sizce nasıl bir yön izlemeliyim
Fan speed ve max değerlerine bakarsak phanteks bir tık daha yüksek değerlere sahip
ama hiç kalite olarak nasıldır bilmem kullanan veya bilen varsa performanslarını daha iyi olur.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Phanteks glacier daha iyidir. Ayrıca TH240 daha ucuza var 1639 TL

peki hocam teşekkürler sizin bildiğiniz var mı peki 2000 tlye sıvı soğutma ayrıca siyah bi sisteme beyaz sıvı soğutma kötü gider mi

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
peki hocam teşekkürler sizin bildiğiniz var mı peki 2000 tlye sıvı soğutma ayrıca siyah bi sisteme beyaz sıvı soğutma kötü gider mi
Phanteks bu bütçede alınabilecekler arasında en iyisi olabilir performans ve görüntü açısından. Görüntüye pek önem vermek istemiyorsan NZXT X53 alabilirsin.

Beyaz soğutma bence kötü durmaz siyahta.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Phanteks bu bütçede alınabilecekler arasında en iyisi olabilir performans ve görüntü açısından. Görüntüye pek önem vermek istemiyorsan NZXT X53 alabilirsin.

tabiki görünüşe önem veriyorum ama aralarındaki 140 tl farkı vermeye değer mi performans olarak nasıldır nazxtnin de sonsuz ekranı gayet güzel bence

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134

hocam peki bu nasıl https://www.hepsiburada.com/msi-mag...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.63.1

Ayrıca nzxt soğutucusu daha önce 910 tlye düşmüştü o ürünü almayı korkuyorum hocam

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
hocam peki bu nasıl https://www.hepsiburada.com/msi-mag...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.63.1

Ayrıca nzxt soğutucusu daha önce 910 tlye düşmüştü o ürünü almayı korkuyorum hocam
Niye korkuyorsun. 900 TL ye satılan ürünlerin hepsinin kutusu açık bir şekilde gönderilmiş. Outlet ürünleri adamlar o şekilde sattılar. Başka yerden alırsan sıkıntı olmaz. MSI performans olarak ne kadar iyi tartışılır. Phanteks varken diğerlerine bakmazdım şahsen.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881

Genelde MSI pek önerilmiyor her ne kadar yakışıklı ve hacim olarak eşit olsalar da üstadlar alternarif markaları öneriyor. Muhtemelen devirdaim pompası, verimlilik değişkenlik gösteriyor. Kraken her ne kadar düşmüş olsa da 900 liralık bir ürün değil renk takıntınız yoksa iyidir, varsa da phanteks, thermal take yönelebilirsiniz.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Niye korkuyorsun. 900 TL ye satılan ürünlerin hepsinin kutusu açık bir şekilde gönderilmiş. Outlet ürünleri adamlar o şekilde sattılar. Başka yerden alırsan sıkıntı olmaz. MSI performans olarak ne kadar iyi tartışılır. Phanteks varken diğerlerine bakmazdım şahsen.
phanteksi alıp geçiyorum hocam o zaman başka bir öneriniz yoksa

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
phanteks soğutmada iyi diye biliyorum nzxt de iyi diye biliyorum ama bence hem ışıklı hemde çok bi fiyat farkı yok siz olsanız ne yapardınız acaba sizin fikrinizi alabilir miyim?

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
phanteks soğutmada iyi diye biliyorum nzxt de iyi diye biliyorum ama bence hem ışıklı hemde çok bi fiyat farkı yok siz olsanız ne yapardınız acaba sizin fikrinizi alabilir miyim?
Performans olarak aynılar hemen hemen hangisi hoşuna gidiyorsa onu al bence dostum. Dediğim gibi ben phanteksi alırdım.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam bütçenizle orantılı güzel ürünler zaten önerilmiş, NZXT modeli ne kadar verimli bilmiyorum, galahad linki atacaktım çok hoşuma gidiyor ama en ucuz 2600 bandında o sebeple phanteks ya da nzxt bütçeye uygunsa birini tercih edebilirsiniz.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Hocam bütçenizle orantılı güzel ürünler zaten önerilmiş, NZXT modeli ne kadar verimli bilmiyorum, galahad linki atacaktım çok hoşuma gidiyor ama en ucuz 2600 bandında o sebeple phanteks ya da nzxt bütçeye uygunsa birini tercih edebilirsiniz.
phanteks tamamdır hocam akşam iş çıkışı alıyorum inşallah sağolun hoşumada gidiyordu zaten

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri