Sıvı soğutma öneri

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Hayırlı olsun hocam şimdiden, güle güle kullanın.
hocam birde benim sepeti 2000tlye tamamlamam lazım bonus gelicek termal macunda mı alsam kaliteli bir tane ayrı bi konu açmam gerekir biliyorumda şuanki stockun üstünde sürülü ile kullanıyorum çünkü lazım olur büyük ihtimal

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam birde benim sepeti 2000tlye tamamlamam lazım bonus gelicek termal macunda mı alsam kaliteli bir tane ayrı bi konu açmam gerekir biliyorumda şuanki stockun üstünde sürülü ile kullanıyorum çünkü lazım olur büyük ihtimal
Sitede varsa mx 4 ilave edebilirsiniz hocam dursun kenarda illaki lazım olacaktır.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Kalitelidir hocam, 120 lira gibi bir fiyatı vardı sanırım yeterli geliyorsa ekleyebilirsiniz.
hocam hem kendisinde sürülü geliyor hemde bir tane kutulu geliyor almaya gerek kalmadı gelince de kurulum yaparken işlemcinin üstündekileri silicem demi

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam hem kendisinde sürülü geliyor hemde bir tane kutulu geliyor almaya gerek kalmadı gelince de kurulum yaparken işlemcinin üstündekileri silicem demi
Evet işlemciyi temizledikten sonra sürmeniz gerekiyor hocam, limit tutmadığı için önerdim başka bir ihtiyaç varsa duruma göre ilave yapabilirsiniz.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Evet işlemciyi temizledikten sonra sürmeniz gerekiyor hocam, limit tutmadığı için önerdim başka bir ihtiyaç varsa duruma göre ilave yapabilirsiniz.
peki hocam sağolun şimdi tek korktuğum bi olay var o da montajı kendim yapacamda

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
peki hocam sağolun şimdi tek korktuğum bi olay var o da montajı kendim yapacamda
Hava soğutma olsaydı aşama aşama yardımcı olmak isterdim ama sıvı soğutmanın da aşırı zor olacağını düşünmüyorum. Youtube kaynaklarından bi incelersiniz bir yandan da kullanıcı klavuzu destek olacaktır. Yine sorun olursa konu açın yapmış olan hocalarım yardımcı olurlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri